MBE group
Data aktualizacji: 2018-10-05
Warszawa, mazowieckie
Human Resources, Obsługa klienta, Sprzedaż
angielski

Łączymy pracodawców i kandydatów, świadcząc kompleksowe usługi z zakresu rekrutacji i employer brandingu. Obejmują one konsulting oraz wsparcie kreatywne i logistyczne dla pracodawców pod marką MBE:branding, działalność wydawniczą skierowaną do finansistów (serwis rekrutacyjny www.KarierawFinansach.pl oraz przewodnik „Kariera w Finansach i Bankowości”) oraz obcokrajowców szukających zatrudnienia w Polsce (projekt Careers in Poland), a także system do zarządzania projektami rekrutacyjnymi – AppManager.
Rekrutujemy na stanowisko:
Junior Sales Specialist

Rozbudowujemy zespół sprzedaży i mamy do Ciebie kilka pytań:

Masz już pierwsze doświadczenia zawodowe i dalej chcesz rozwijać się w obszarze sprzedaży B2B?

Potrafisz słuchać klienta i wyciągać wnioski?

Czerpiesz satysfakcję, pomagając klientom w osiąganiu ich celów biznesowych?

Jeżeli na powyższe pytania odpowiedziałeś/odpowiedziałaś "TAK", to nie wahaj się i zaaplikuj!

Charakterystyka firmy:

  • Nie jesteśmy korporacją, stawiamy na nieformalną atmosferę pracy.
  • Słuchamy i zachęcamy do przejmowania inicjatywy oraz proponowania nowych rozwiązań.
  • Dbamy o dobre wibracje i motywacyjny power!

Twoje zadania to:

  • Pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych i budowanie swojej bazy klientów
  • Sprzedaż produktów wspierających rekrutację oraz wizerunek pracodawców
  • Kontakt z klientami (telefoniczny, mailowy oraz spotkania)
  • Budowanie i rozwijanie długofalowych relacji z klientami
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Monitorowanie rynku i uczestnictwo w wydarzeniach branżowych

Oczekujemy od Ciebie:

  • Minimum rocznego doświadczenia w sprzedaży B2B
  • Umiejętności budowania i podtrzymywania dobrych relacji z klientami
  • Znajomości angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z klientami
  • Pozytywnego myślenia i optymistycznego podejścia do życia
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość branży rekrutacyjnej

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub własną działalność
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjną prowizję zależna od wyników
  • Narzędzia niezbędne do pracy – laptop i telefon
  • Bezpłatny kurs j. angielskiego
  • Prywatną opiekę medyczną oraz dofinansowanie karty MultisportPlus
  • Cotygodniową porcję świeżych owoców
  • Atrakcyjną lokalizację biura w centrum Warszawy