Michael Page
Data aktualizacji: 2019-03-04
Dąbrowa Górnicza, śląskie
BPO/SSC, Administracja

Specjalista ds. Personalnych (m/f)

Dąbrowa Górnicza28718_MP_PL

Nasz klient jest globalnym producentem i liderem w swojej branży dostarczając swoje produkty dla kluczowych segmentów inżynierii. Globalne środowisko biznesowe zapewnia wysokie standardy profesjonalizmu i stara się współpracować z równie kompetentnymi ekspertami. Wybrany kandydat będzie odpowiedzialny między innymi za legalizację pobytu cudzoziemców oraz doradztwo w zakresie prawa pracy dla kadry kierowniczej.
Oferujemy
  • Praca w stabilnej firmie w międzynarodowym środowisku
  • Kompleksowy pakiet świadczeń i benefitów pozapłacowych
  • Możliwość rozwoju w globalnej organizacji
  • Możliwość udziału w globalnych projektach w organizacji
Opis stanowiska
  • Prowadzenie kompletnej dokumentacji pracowniczej, w tym przygotowywanie umów i dokumentów związanych z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy
  • Uczestniczenie w przygotowaniu procedur kadrowych,
  • Wspomaganie klienta w uzyskaniu wizy pozwolenia na pracę i innych dokumentów
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z przenoszonymi pracownikami
  • Współpraca z międzynarodowym działem mobility w projektach HR
  • Wsparcie merytoryczne dla kadry wyższego szczebla ( kierownicy, dyrektorzy ) w zakresie prawa pracy
  • Udział w projektach HR ( digitalizacja dokumentacji, zmiany w procesach HR )
Profil kandydata
  • Dobra znajomość przepisów Prawa Pracy
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku (np. w kadrach/administracji personalnej/dział mobility)
  • Dobrą znajomość pakietu MS Office (Excel)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Obowiązkowość i systematyczność w wykonywaniu zadań
  • Bardzo dobrą znajomość j. angielskiego
  • Znajomość programu kadrowo-płacowego SAP HR ( mile widziane )

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Umiejętności
MS Office
Specjalista
MS Office
Specjalista
MS Office