Michael Page
Data aktualizacji: 2018-12-10
Category Manager OTC (m/f)
Nr ref. 29577_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, BPO/SSC

Warszawa29577_MP_PL
Naszym Klientem jest polska firma farmaceutyczna, aktualnie będąca jednym z liderów w kategorii leków OTC (bez recepty). Osoba na stanowisku Category Managera OTC, będzie odpowiadała za zarządzanie zespołem oraz planowanie i wdrażanie strategii marketingowej dla określonej kategorii produktów bez recepty.
Oferujemy
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia oraz benefitów pozapłacowych
  • Możliwości rozwoju w zarządzaniu zespołem
  • Przyjazną atmosferę i dobrą organizację pracy
  • Możliwość wpływu na strategiczne decyzje w organizacji w ramach zarządzanego obszaru
Opis stanowiska
  • Zarządzanie wybraną kategorią/kategoriami produktów OTC,
  • Planowanie i wdrażanie strategii oraz planów marketingowych dla powierzonych marek,
  • Przygotowywanie projektów ATL i BTL,
  • Aktywna współpraca m.in. z agencjami reklamowymi, domami mediowymi, agencjami badawczymi,
  • Planowanie, kontrola i efektywne wykorzystanie budżetu marketingowego,
  • Kreowanie nowych produktów w oparciu o monitoring trendów rynkowych oraz potrzeb i zachowań potencjalnych klientów,
  • Analiza sytuacji rynkowej produktów należących do firm konkurencyjnych (wraz z analizą sprzedaży i rentowności),
  • Aktywna współpraca z Trade Marketingiem oraz Działem Sprzedaży,
  • Działania związane z budowaniem marki i wizerunku firmy.
Profil kandydata
  • minimum 2-letnie, udokumentowane doświadczenie w pracy na stanowisku Category Managera lub Senior Product Managera w farmacji,
  • Minimum 5-letnie, udokumentowane doświadczenie w pracy w marketingu w farmacji w obszarze 4P, w tym ATL,
  • Doświadczenie w zarządzaniu budżetem marketingowym,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem, możliwość rozwoju zawodowego zawodowego
  • Kandydat powinien udowodnić swój sukces zawodowy: powinien wykazać, iż zarządzał marką, która osiągnęła sukces (marka musi być znana przeciętnemu konsumentowi).
Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

Kandydat w centrum uwagi

Doradztwo i pełne wsparcie

Najlepsze oferty pracy od
sprawdzonych pracodawców

Poziom stanowiska
Kierownik
Kierownik
Kierownik