Michael Page
Data aktualizacji: 2018-12-10
łódzkie
IT, BPO/SSC
Data aktualizacji: 2018-12-10 Aplikuj
Iżzynier Przygotowania Produkcji
30725_MP_PL
Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja z branży przetwórstwa metali.
Oferujemy
Nasz klient oferuje:
  • Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i dodatkowe benefity - prywatna opieka medyczna i inne
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych
Opis stanowiska
  • Odpowiedzialność za planowanie możliwości produkcyjnych
  • Dbanie o terminowość i realizację projektów
  • Dbanie o dostępność zasobów materiałowych i maszynowych
  • Aktywna współpraca z działem produkcji, zakupów i magazynem
  • Uzgadnianie i dbanie o terminowość dostaw
  • Zarządzanie zmianą
  • Praca z oprogramowaniem klasy ERP
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym
  • Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość branży przetwórstwa metali
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość języka angielskiego
  • Znajomość oprogramowania ERP
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

Kandydat w centrum uwagi

Doradztwo i pełne wsparcie

Najlepsze oferty pracy od
sprawdzonych pracodawców