Michael Page
Data aktualizacji: 2019-01-21
Iżzynier Przygotowania Produkcji
Nr ref. 30725_MP_PL
łódzkie
IT, BPO/SSC

30725_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja z branży przetwórstwa metali.
Oferujemy
Nasz klient oferuje:
  • Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i dodatkowe benefity - prywatna opieka medyczna i inne
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych
Opis stanowiska
  • Odpowiedzialność za planowanie możliwości produkcyjnych
  • Dbanie o terminowość i realizację projektów
  • Dbanie o dostępność zasobów materiałowych i maszynowych
  • Aktywna współpraca z działem produkcji, zakupów i magazynem
  • Uzgadnianie i dbanie o terminowość dostaw
  • Zarządzanie zmianą
  • Praca z oprogramowaniem klasy ERP
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym
  • Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość branży przetwórstwa metali
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość języka angielskiego
  • Znajomość oprogramowania ERP
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista