Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2018-10-02
Doradca Klienta Zamożnego
Nr ref. KwF/RMA/Szczecin
Szczecin, zachodniopomorskie
Bankowość, Obsługa klienta, Sprzedaż

Dołącz do nas jako:

Miejsce pracy: Szczecin, zachodniopomorskie
KwF/RMA/Szczecin

Bank Millennium to rozpoznawalna marka i jedna z najnowocześniejszych instytucji finansowych w Polsce. To także wyjątkowi ludzie, dla których praca to coś więcej niż tylko wykonywanie obowiązków.

Naszą pasją jest jakość i innowacyjność, budujemy relacje oparte na zaufaniu. Każdego dnia dbamy o to, w czym jesteśmy najlepsi: o satysfakcję klienta.

Jeśli

  • jesteś zainteresowany rynkiem kapitałowym
  • masz doświadczenie w sprzedaży produktów inwestycyjnych
  • lubisz ludzi i chcesz im oferować najwyższej jakości usługi
  • potrafisz wyjść naprzeciw potrzebom najbardziej wymagających Klientów
  • jesteś zorientowany na realizacjęzadań i założonych celów biznesowych
  • jesteś dobrze zorganizowany i samodzielny w działaniu
  • prezentujesz wysoki poziom kultury osobistej
  • posiadasz wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne lub finansowe
  • znasz język angielski (to będzie Twój atut)

a do tego:

  • chcesz współpracować z ludźmi pozytywnie nastawionymi do życia
  • chcesz pracować w banku, który śmiało możesz polecić znajomym
  • budowanie portfela Klientów zamożnych i dbanie o wzrost wartości ich inwestycji to źródło Twojej satysfakcji,
  • chcesz się uczyć i rozwijać, bo tak jak my: zawsze mierzysz wyżej

praca z Klientem zamożnym w naszych placówkach to idealne zajęcie dla Ciebie!

Twoje zadania:

aktywne pozyskiwanie Klientów w nowoczesnym punkcie w galerii handlowej
oferowanie rozwiązań dopasowanych do potrzeb Klientów Banku
realizacja celów sprzedażowych powiązana z atrakcyjnymi bonusami
rozwijanie działalności biznesowej Banku w sektorze Klientów zamożnych

Oferujemy Ci:

umowę o pracę (na początek na 12 miesięcy)
wysokie premie uzależnione od indywidualnych wyników

wszechstrone szkolenia przygotowujące do pracy z Klietem zamożnym
prywatną opiekę medyczną

dofinansowanie zajęć sportowych i pasji (m.in. kartę Multisport lub bilety do kina)
atmosferę opartą na zaufaniu i współpracy

program wspierający rodziców „Rodzice na Tak"
spotkania integracyjne

ekwiwalent za używanie samochodu prywatnego do celów służbowych
możliwość awansu w strukturach Banku Millennium

telefon komórkowy

P.S. Czy wiesz, że w naszym Banku 90% kadry kierowniczej pionu sprzedaży bankowości detalicznej zaczynało karierę przy obsłudze klienta?

Dołącz do nas!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dołączonym CV przez Bank Millennium S.A. z siedzibą w Warszawie oraz przez Spółki wchodzące w skład Grupy Kapitałowej Banku Millennium S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.).