Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2018-10-02
Ekspert Produktów Biznesowych
Nr ref. KwF/SB/Szczecin
Szczecin, zachodniopomorskie
Bankowość

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych
instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy kandydatów do Departamentu Sprzedaży Produktów Biznesowych

Miejsce pracy: Szczecin, zachodniopomorskie
Nr. Ref.: KwF/SB/Szczecin

Główne zadania:

  • Aktywna sprzedaż produktów i usług bankowych Klientom z sektora małych przedsiębiorstw (firmy o obrocie rocznym do 5 mln PLN)
  • Pozyskiwanie nowych Klientów
  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami
  • Zapewnianie Klientom profesjonalnej obsługi

Wymagania:

  • Min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych – w szczególności kredytów dla mikro biznesu i produktów leasingowych
  • Gotowość do realizacji planów sprzedażowych
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu nowych Klientów
  • Orientacja na Klienta
  • Znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem firm

Oferujemy:

  • Kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy
  • Szkolenia rozwijające kompetencje i pogłębiające wiedzę
  • Pracę w zespole nastawionym na osiąganie wspólnych celów
  • Możliwość rozwoju i awansu w międzynarodowej instytucji finansowej
  • Nowoczesne narzędzia oraz przyjazne środowisko pracy
  • Umowę o pracę oraz atrakcyjny pakiet socjalny
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.