Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2018-10-02
Kierownik Placówki Bankowej
Nr ref. KwF/KO/ Kielce
Kielce, świętokrzyskie
Bankowość, Obsługa klienta, Sprzedaż

Dołącz do nas jako:

Miejsce pracy: Kielce, świętokrzyskie
KwF/KO/ Kielce

Bank Millennium to rozpoznawalna marka i jedna z najnowocześniejszych instytucji finansowych w Polsce. To także wyjątkowi ludzie, dla których praca to coś więcej niż tylko wykonywanie obowiązków.

Naszą pasją jest jakość i innowacyjność, budujemy relacje oparte na zaufaniu. Każdego dnia dbamy o to, w czym jesteśmy najlepsi: o satysfakcję klienta.

Jeśli:

  • ukończyłeś wyższe studia ekonomiczne
  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych, w tym produktów inwestycyjnych
  • rozumiesz cele biznesowe i potrafisz je realizować
  • potrafisz skutecznie zarządzać zespołem sprzedażowym
  • zapewniasz wysoką jakość świadczonych usług oraz wysokie standardy sprzedaży

a do tego:

  • cenisz ludzi z pozytywną energią i optymistycznym nastawieniem
  • chcesz pracować w banku, który śmiało możesz polecić znajomym
  • jesteś nastawiony na rozwój, czyli tak jak my: zawsze mierzysz wyżej

zarządzanie naszą placówką będzie idealną pracą dla Ciebie!

Twoje zadania:

dopasowanie oferty do potrzeb klientów Banku
zarządzanie zespołem sprzedażowym
rozwijanie kompetencji pracowników
rozpoznawanie i realizowanie potrzeb Klienta
zapewnienie najwyższej jakość obsługi
dbanie o rozwój placówki i pozyskiwanie nowych Klientów

Oferujemy Ci:

umowę o pracę (na początek na 12 miesięcy)
premie uzależnione od indywidualnych wyników

wszechstronne szkolenia przygotowujące do pracy z Klientem zamożnym
prywatną opiekę medyczną

dofinansowanie zajęć sportowych i pasji (m.in. kartę Multisport lub bilety do kina)
program wspierający rodziców
„Rodzice na Tak"

program wspierający rodziców „Rodzice na Tak"
spotkania integracyjne

ekwiwalent za używanie samochodu prywatnego do celów służbowych
możliwość awansu w strukturach Banku Millennium

telefon komórkowy

P.S. Czy wiesz, że w naszym Banku 90% kadry kierowniczej pionu sprzedaży bankowości detalicznej zaczynało karierę przy obsłudze klienta?

Dołącz do nas!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dołączonym CV przez Bank Millennium S.A. z siedzibą w Warszawie oraz przez Spółki wchodzące w skład Grupy Kapitałowej Banku Millennium S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.).