Temat tygodnia
Zobaczcie, co ma największy wpływ na wysokość pensji w finansach, bankowości i BPO/SSC.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2018-10-18
Katowice, śląskie
Audyt, Konsulting
Data aktualizacji: 2018-10-18
EY (dawniej Ernst & Young)
Intern/Assistant w Dziale Audytu
Intern/Assistant w Dziale Audytu

Dział Audytu w EY Polska (dawniej Ernst & Young) to miejsce, w którym poznasz praktyczną stronę biznesu. Odkryjesz świat przedsiębiorczości pracując przy projektach dla różnych branż – od instytucji bankowych, spółek FMCG i na przykład produkcji czekoladek, poprzez wdrażanie systemów informatycznych, aż do rozdania nagród w Plebiscycie Przeglądu Sportowego. Skala, jak i charakter działalności naszych klientów sprawi, ze zyskasz u nas bogate doświadczanie. Chcesz rozpocząć podróż po świecie audytu? Zacznij poziom wyżej!

Możliwości jakie na Ciebie czekają

Dołączając do zespołu audytu zyskasz dostęp do najświeższych danych finansowych i audytorskich, będziesz na bieżąco z międzynarodową metodologią. Pracując w zespole projektowym odegrasz znaczącą rolę tworząc wiarygodny i przejrzysty obraz biznesu. Audyt to nie tylko rachunkowość i sprawozdawczość. Pomożesz klientom w podejmowaniu decyzji dotyczących polityki środowiskowej, zarządzania i przeciwdziałania nadużyciom.

Przygotowaliśmy dla Ciebie biznesowe pole do popisu:

 • Usługi doradcze z zakresu rachunkowości i sprawozdawczości finansowej
 • Wdrożenia MSSF
 • Usługi poświadczające, związane z systemami kontroli wewnętrznej w firmach
 • Zarządzanie ryzykiem nadużyć (audyt dochodzeniowy, informatyka śledcza, zapobieganie działaniom nieetycznym i nieprawidłowościom, doradztwo w zakresie spraw spornych i ekspertyzy finansowej, zapewnienie zgodności z regulacjami oraz przeciwdziałanie praniu pieniędzy)

Kogo szukamy? 

Audyt EY to zróżnicowana praca w różnorodnym środowisku – może też być bramą do wielu nowych możliwości. Jeśli lubisz nawiązywać nowe relacje i potrafisz zawsze zdobyć potrzebne informacje, pasujesz do audytu.

Umiejętności, które cenimy:

 • Proaktywne podejście do realizacji projektów
 • Zdolności analitycznego myślenia
 • Umiejętności pracy w zespole i łatwości nawiązywania kontaktów
 • Dobrej organizacji pracy, zaangażowania i odpowiedzialności za powierzone zadania
 • Praktycznej znajomości MS Office

Nasze oczekiwania wobec kandydatów

 • Studenci/absolwenci studiów ekonomicznych, technicznych oraz ścisłych
 • Dobra znajomość języka polskiego i angielskiego
 • Szukamy pozytywnych, otwartych osób, które nie boją się wyzwań i podróży służbowych

Oferujemy:

Najlepsza praktyczna szkoła biznesu
Kwalifikacje oraz certyfikaty
Indywidulna mapa szkoleń
Elastyczny czas i miejsce pracy
Własny Career Consuelor
Program EY Care&Wellness i owoce w biurze
Pożyczka na start
Biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji
O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie.
W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu. Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.