Michael Page
Data aktualizacji: 2019-03-19
Kierownik Logistyki
Nr ref. 30642_MP_PL
Turek, wielkopolskie
BPO/SSC

Turek30642_MP_PL

Naszym klientem jest polska firma produkcyjna, która posiada zakłady produkcyjne na terenie całego kraju oraz jest jednym z liderów w swoim sektorze - branża przemysłowa. Firma corocznie zwiększa udziały na rynku lokalnym. Klient pracuje w oparciu o najnowsze technologie, inżynierię oraz innowacyjne rozwiązania.
Oferujemy
  • Możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie produkcyjnej
  • Wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia zawodowego oraz pakiet benefitów dodatkowych
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne organizowane przez doświadczoną kadrę menadżerską
  • Pakiet medyczny, karta sportowa, możliwość ubezpieczenia, dofinansowanie do wypoczynku dla dzieci i młodzieży, bony na Święta
Opis stanowiska
  • Budowanie relacji z kluczowymi dostawcami w celu zapewnienia ciągłości dostaw materiałów, bieżące monitorowanie danych o dostawcach z branży
  • Rozwijanie i zarządzanie podległym zespołem pracowników
  • Zarządzanie obszarami tj. zakupy, magazyn, transport
  • Koordynację pracy zespołu
  • Optymalizacja procesów
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe preferowane logistyczne, ekonomiczne lub pokrewne
  • Minimum 6 lat doświadczenia w obszarze łańcucha dostaw w firmie produkcyjnej lub dystrybucyjnej
  • Minimum 2 lata doświadczenia managerskiego np. kierownik logistyki, kierownik magazynu lub kierownik zmiany
  • Doświadczenie w wyborze dostawców, negocjacjach handlowych, zawieraniu kontraktów
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z logistyką magazynową
  • Poświadczone przykładami doświadczenie w wprowadzaniu ulepszeń i optymalizacji
  • Doświadczenie w pracy z systemem ERP
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Doskonałe zdolności interpersonalne i logistyczne

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Kierownik
Kierownik
Kierownik