Michael Page
Data aktualizacji: 2018-10-03
Specjalista ds. Rekrutacji (k/m)
Nr ref. 30698_MP_PL
Siemianowice Śląskie, śląskie
BPO/SSC, Human Resources

Siemianowice Śląskie30698_MP_PL
Osoba na tym stanowisku dołączy do wewnętrznego działu rekrutacyjnego i będzie odpowiedzialna za samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych z obszaru stanowisk produkcyjnych.
Oferujemy
  • Stabilna i satysfakcjonująca praca w oparciu o umowę o pracę
  • Wysoki standard pracy
  • Pakiet socjalny, system kafeteryjny
  • Niezbędne narzędzia pracy
Opis stanowiska
  • Samodzielna realizacja procesów rekrutacyjnych na różne stanowiska w firmie (głównie stanowiska produkcyjne)
  • Tworzenie opisów stanowisk oraz profilu poszukiwanego kandydata
  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów na rynku pracy (portale społecznościowe, rekrutacyjne, networking)
  • Współpraca z Urzędami Pracy, Uczelniami, Biurami Karier i innymi instytucjami wspierającymi rynek pracy
  • Działania EB pracodawcy wśród potencjalnych kandydatów
Profil kandydata
  • Przynajmniej 1 rok doświadczenia w obszarze rekrutacji na stanowiska produkcyjne
  • Znajomość różnorodnych technik i narzędzi rekrutacyjnych
  • Samodzielność i kreatywność
  • Otwartość na zmiany i proaktywne podejście do zadań
Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

Kandydat w centrum uwagi

Doradztwo i pełne wsparcie

Najlepsze oferty pracy od
sprawdzonych pracodawców

Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista