EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2018-10-09
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Analiza

Asystent - Dział Doradztwa Transakcyjnego - Analityka Danych i Rozwiązania Cyfrowe
Interesuje cię wykorzystywanie nowoczesnych technologii do rozwiązania rzeczywistych problemów? Lubisz pracować z liczbami, ale także z dużymi zasobami danych? Nie boisz się terminów takich jak Data Analytics, Machine Learning, a słowo Python nie kojarzy Ci się ze światem zwierząt?

A jeżeli dodatkowo zastanawiasz się jak  wygląda świat transakcji kapitałowych i finansów korporacji, to może czas dołączyć do Nas?

Możliwości jakie na Ciebie czekają

W Dziale Doradztwa Transakcyjnego EY Polska zdobędziesz unikalną wiedzę o zakupie i sprzedaży przedsiębiorstw, fuzjach oraz przejęciach. Pracujemy przy największych i najbardziej prestiżowych projektach z tego zakresu – z pewnością nie raz czytasz w gazetach o efektach naszej pracy.

Nasze oczekiwania wobec kandydatów

  • Dobra znajomość języka polskiego i angielskiego,
  • Znajomość narzędzi do pracy w obszarze Data Science chęć rozwoju umiejętności w tej dziedzinie,
    • Narzędzia: Python, Spark, Tableau, PowerBi. SQL, itp.,
    • Microsoft Azure oraz technologie powiązane,
    • Znajomość technik uczenia maszynowego w teorii oraz praktyce,
  • Znajomość innych technologii, w tym tych związanych z budową aplikacji webowych np. Django.

Zadania

  • Przygotowanie zestawień na bazie danych otrzymanych przez zespoły zajmujące się wsparciem transakcyjnym,
  • Budowa rozwiązań na bazie wizualizacji danych na potrzeby wsparcia analizy przez inne zespoły oraz dla klientów zewnętrznych,
  • Przygotowywanie modeli wykorzystujących uczenie maszynowe do rozwiązań problemów optymalizacyjnych lub predykcji na potrzeby realizacji projektów dla klientów zewnętrznych. Na przykład modele klastrujące lub klasyfikujące konsumentów, optymalizacje geoprzestrzenne pod budowę nowych punktów handlowych,
  • Budowa prostych aplikacji na zlecenie innych zespołów pod konkretne, wyznaczone zastosowanie. Przykład: aplikacja webowa do umieszczania wizualizacji danych.

Oferujemy:

Kwalifikacje oraz certyfikaty
Różnorodne doświadczenie w różnorodnych zespołach
Indywidulna mapa szkoleń
Elastyczny czas i miejsce pracy
Własny Career Consuelor
Program EY Care&Wellness
Owoce w biurze
Biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji
O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie.
W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu. Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.