Michael Page
Data aktualizacji: 2019-03-07
Wrocław, dolnośląskie
BPO/SSC
angielski, francuski

Specjalista ds. logistyki z językiem francuskim (m/k)

Wrocław30694_MP_PL

Aktualnie poszukujemy osób chcących wiązać swoją karierę zawodową z obszarem łańcucha dostaw na stanowisko Specjalisty ds. Logistyki. Nasz Klient daje szerokie możliwości szkoleń, wdrożenia w operacje oraz rozwoju w ramach międzynarodowych struktur firmy.
Oferujemy
  • Szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne
  • Międzynarodowe projekty i środowisko pracy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz premie
  • Pakiet kafeteryjny (ubezpieczanie, prywatna opieka medyczna, multisport)
Opis stanowiska
  • Codzienny i aktywny monitoring oraz zarządzanie przesyłkami
  • Budowanie długoterminowych relacji z dostawcami oraz klientami w celu zapewnienia ciągłości procesu oraz zarządzania transportem
  • Analiza błędów w procesie, próba wyjaśniania i rozwiązania powstających problemów
  • Wdrażanie usprawnień i optymalizacji procesu w celu poprawy jego jakości
  • Analiza i identyfikowanie możliwości optymalizacji kosztów
Profil kandydata
  • Wykształcenie kierunkowe lub związane z tematyką biznesową
  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze logistyki, obsługi klienta, zakupów, zarządzania zamówieniami
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego
  • Znajomość systemów MS Office oraz ERP
  • Umiejętności komunikacyjne

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista