ArcelorMittal Business Center of Excellence
Data aktualizacji: 2018-10-26
Dąbrowa Górnicza, śląskie
Księgowość
angielski, francuski

Młodszy Specjalista ds. księgowości w dziale Księgi Głównej (GL) z j. francuskim

Opis stanowiska:

  • obsługa księgowa klienta francuskiego,
  • przygotowywanie i wprowadzanie poleceń księgowania,
  • uzgadnianie rozrachunków z podmiotami powiązanymi,
  • uzgadnianie sald kont bankowych,
  • analiza i uzgadnianie kont księgi głównej,
  • przygotowywanie danych do sprawozdania finansowego wg IFRS.

Oczekiwania:

  • znajomość rachunkowości,
  • znajomość języka angielskiego (B1/B2),
  • znajomość języka francuskiego na poziomie komunikatywnym (B1/B2),
  • biegła obsługa Excela,
  • mile widziana znajomość programu SAP księga główna oraz znajomość innych języków (włoski).

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • szkolenia profesjonalne oraz szkolenia językowe
  • dofinansowanie do posiłków
  • bogaty pakiet socjalny obejmujący m.in. opiekę medyczną Medicover, pakiet MultiSport/MultiKino, Pracowniczy Program Emerytalny, dofinansowanie do wypoczynku tzw. "Wczasy pod gruszą"
  • ubezpieczenie grupowe
  • dodatkowy dzień wolny z okazji „Dnia Hutnika”
  • dofinansowania do studiów / kursów profesjonalnych
  • miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Pamiętaj, aby do swoich dokumentów dołączyć oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na pozostawienie moich danych osobowych w bazie danych ArcelorMittal Business Center of Excellence Poland Sp. z o.o Sp. k. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej, al. J. Piłsudskiego 92, oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 O ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).