Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2018-10-24
Data Warehouse Architect
Nr ref. KwF/DRA/DWA
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT, Analiza

Obszar IT Banku Millennium w Polsce pełni rolę centrum kompetencyjnego dla portugalskiej Grupy Millennium BCP. Współpracujemy z wybranymi departamentami Banku w zakresie analizy wymagań, tworzenia i implementowania nowych rozwiązań. Utrzymujemy i rozwijamy istniejące systemy (development ‘in-house’)… a wszystko po to, by poprzez rozwiązania IT budować wartość biznesową oraz trwałą przewagę konkurencyjną Banku.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.: KwF/DRA/DWA

Wymagania:

  • Praktyczna znajomość technologii informatycznych i narzędzi w zakresie rozwiązań DWH,
  • Dobra znajomość zagadnień architektonicznych DWH (denormalizacja, metadane, modelowanie danych itp.),
  • Dobra znajomość programowania SQL (procedury wbudowane, funkcje, triggery itp.),
  • Umiejętność tworzenia oraz optymalizacji procesów ETL,
  • Znajomość środowisk Windows i Linux,
  • Znajomość narzędzi IBM i SAP będzie dodatkowym atutem,
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Główne obowiązki:

  • Udział w projekcie implementacji hurtowni danych w zakresie:
  • instalacji i aktualizacji nowych komponentów środowiska,
  • tworzenia procedur rozwoju i utrzymania środowiska (w tym warstwy metadanych),
  • tworzenia i wdrażania polityk bezpieczeństwa, jakości i retencji danych,
  • rozwoju i utrzymania procesu dostarczania danych z systemów źródłowych,
  • nadzoru na całością środowiska,
  • Udział w w projektach związanych z integracją danych (datamarty, raportowanie itp.),
  • Monitorowanie zmian w systemach źródłowych pod kątem zmian modelu danych i procesów zasilających hurtownię danych,
  • Monitorowanie i naprawa procesów zasilających hurtownię danych.

Oferujemy:

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej instytucji finansowej,
  • Stałą umowę o pracę i atrakcyjny pakiet socjalny,
  • Interesujące projekty z dziedziny bankowości i hurtowni danych,
  • Używanie najnowszych technologii,
  • Pracę w Warszawie (nieopodal stacji Metro Pole Mokotowskie).

Aplikuj w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.