Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2018-10-24
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Project Management

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych
instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość

Obecnie poszukujemy kandydatów do Departamentu Marketingu Bankowości Detalicznej na stanowisko:

Product Manager-Kredyty dla Mikroprzedsiębiorstw
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.: KwF/DMD/KM

Zadania:

  • Przygotowywanie oferty kredytowej Banku dla segmentu mikroprzedsiębiorców (kredyty inwestycyjne niezabezpieczone i zabezpieczone, obrotowe, kredyty w rachunku bieżącym)
  • Zarządzanie projektami w zakresie rozwoju produktów we współpracy z innymi jednostkami Banku
  • Tworzenie ofert specjalnych i wdrażanie nowych rozwiązań w zakresie sprzedaży i obsługi produktów
  • Analiza rynku i konkurencji w zakresie produktów kredytowych
  • Wdrażanie do sprzedaży oferty kredytowej dla segmentu mikroprzedsiębiorców w sieci placówek Banku oraz w kanałach alternatywnych (m.in. telemarketing, Internet, partnerzy)

Wymagania:

  • Min 4 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w banku poparte sukcesami
  • Bardzo dobra znajomość rynku kredytów dla mikroprzedsiębiorców
  • Bardzo dobra znajomość procesu sprzedaży kredytów dla mikroprzedsiębiorców oraz narzędzi go wspomagających
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość MS Excel, MS Access, MS PowerPoint
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne, współpracy w zespole

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej instytucji finansowej
  • Ciekawą pełną wyzwań pracę
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Bogaty pakiet socjalny
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.