Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2018-10-24
Wrocław, dolnośląskie
Bankowość, Konsulting

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych
instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisku:

Konsultant ds. Obsługi Przedsiębiorstw w Departamencie Bankowości Przedsiębiorstw
Miejsce pracy: Wrocław, dolnośląskie
Nr. Ref.: KwF/KS/Wrocław

Główne zadania:

  • Wspomaganie pracy Doradcy Bankowego w zakresie obsługi i realizacji sprzedaży usług bankowych
  • Kontakt z Klientami w zakresie zadań zleconych przez Doradcę Bankowego
  • Udział i wspieranie Doradcy Bankowego w zadaniach związanych z przygotowaniem indywidualnych strategii sprzedażowych dla najważniejszych Klientów
  • Aktywny udział w zbieraniu i dokumentowaniu informacji o Kliencie istotnych dla relacji sprzedażowych

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie pracy w bankowości (mile widziane doświadczenia pracy w call center, sprzedaży i obsłudze Klientów)
  • Wyższe wykształcenie lub studenci zaoczni ostatnich lat studiów
  • Znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność i zdolności interpersonalne
  • Potencjał do samodzielnej realizacji zadań
  • Dokładność i sumienność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej, bilety do kina lub karnet zapewniający dostęp do wielu obiektów sportowych i rekreacyjnych
  • Pracę w zespole nastawionym na osiąganie wspólnych celów
  • Możliwości rozwoju zawodowego
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.