Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2018-10-24
Warszawa, mazowieckie
Bankowość

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje,
oryginalne spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych
w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Asystent w Zespole Finansowania Przedsiębiorstw
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.: KwF/DDK/AKK

Obowiązki:

  • Przygotowywanie dokumentacji na Komitet Kredytowy
  • Obsługa logistyczna Komitetu Kredytowego:
  • Kserowanie dokumentów
  • Rezerwowanie sal
  • Kontaktowanie się ze wszystkimi uczestnikami procesu i dbanie o sprawny obieg informacji pomiędzy nimi
  • Prowadzenie ewidencji dokumentów dotyczących Komitetu Kredytowego
  • Wykonywanie dodatkowych zadań zleconych przez przełożonego

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Znajomość jęz. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Znajomość pakietu Ms Office: Word, Excel
  • Skrupulatność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • Doświadczenie w pracach administracyjno-biurowych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę na zastępstwo w pełnym wymiarze godzin na okres ok 9 miesięcy
  • Możliwość pracy w organizacji o wysokich standardach korporacyjnych
  • Życzliwą atmosferę pracy w doświadczonym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w ramach struktur Grupy Banku Millennium
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.