Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2018-10-26
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, IT

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych
w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Tester w Departamencie Rozwoju Aplikacji
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.: KwF/DRA/Tester

Główne zadania:

  • Przygotowywanie i realizacja testów manualnych i automatycznych, w tym elementów funkcjonalnych oraz API
  • Przygotowanie i weryfikacja skryptów i przypadków testowych
  • Przygotowywanie raportów z przeprowadzonych testów
  • Współpraca z developerami w obszarze testów w celu uzyskania wysokiej jakości produktu końcowego

Wymagania:

  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Doświadczenie w testowaniu oprogramowania
  • Znajomość SQL i Webservices (SOAP, REST)
  • Znajomość zagadnień związanych z testowaniem i jakością oprogramowania
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Absolwenci/ studenci uczelni technicznych
  • Znajomość języków programowania (najlepiej C#) oraz biblioteki Selenium
  • Znajomość systemu kontroli wersji (najlepiej GIT)
  • Umiejętność wykorzystania narzędzi SoapUI, ReadyAPI, JMeter, Swagger
  • Znajomość zagadnień i doświadczenie w automatyzacji testów oraz chęć rozwoju w kierunku testów automatycznych
  • Znajomość narzędzi do zarządzania zmianą (najlepiej JIRA)

Oferujemy:

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej instytucji finansowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Umowę o pracę, opiekę medyczną, dofinansowanie do hobby, strefę zniżek i wiele innych
  • Pracę w Centrali Banku w pełnym wymiarze godzin
  • Atrakcyjną lokalizacje: nieopodal stacji Metro Pole Mokotowskie
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.