EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2018-10-25
Warszawa, mazowieckie
Konsulting

Praktykant/-ka - Dział Doradztwa Transakcyjnego - Sektor Usług Finansowych

Możliwości, jakie na Ciebie czekają:

Jesteśmy światowym liderem w zakresie profesjonalnych usług doradczych. Wraz z naszymi klientami, największymi światowymi organizacjami, realizujemy projekty, które pozwalają maksymalnie wykorzystać ich potencjał rynkowy. Ponad 212 000 specjalistów w zakresie audytu, doradztwa biznesowego, podatkowego i prawnego oraz transakcyjnego, zatrudnionych w ponad 150 krajach, łączy swoją wiedzę i międzynarodowe doświadczenie ze znajomością lokalnych uwarunkowań.

Dział Doradztwa Transakcyjnego to doświadczeni specjaliści, tworzący zgrany, silnie zmotywowany i skuteczny zespół. Proponujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów, realizowane na najwyższym poziomie merytorycznym. Współpracujemy z największymi na polskim rynku funduszami typu private equity oraz największymi zagranicznymi i polskimi inwestorami branżowymi.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie dashboardów/ prezentacji przy wykorzystaniu narzędzi do wizualizacji danych,
  • Przygotowywanie i obróbka danych na potrzeby tworzenia wizualizacji,
  • Przetwarzanie i obróbka dużych zbiorów danych na potrzeby projektowe,
  • Rozwijanie i wdrażanie narzędzi z zakresu data analytics w zespole TAS FSI,
  • Przeprowadzanie analiz ad-hoc i przygotowywanie research’u.

Wymagania:

  • Student/studentka 2-5 roku – preferowane kierunki: metody ilościowe, informatyka, finanse i rachunkowość,
  • Przynajmniej półroczne doświadczenie w obszarze data analytics oraz w przetwarzaniu i pracy na dużych zbiorach danych,
  • Podstawowa wiedza w obszarze corporate finance,
  • Zaawansowana znajomość excela,
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego,
  • Dobra znajomość narzędzi do wizualizacji danych (np. Power BI, Tableu lub Spotfire),oraz języków programowania Python lub R będzie dodatkowym atutem,
  • Inicjatywa w zakresie ciągłego poznawania nowych technologii, połączona z umiejętnością wykorzystywania ich w organizacji,
  • Profesjonalizm i zaangażowanie w realizacji zadań,
  • Dostępność na poziomie przynajmniej 30h tygodniowo,
  • Dostępność od października/ listopada.

Oferujemy:

Najlepsza praktyczna szkoła biznesu
Kwalifikacje oraz certyfikaty
Indywidulna mapa szkoleń
Elastyczny czas i miejsce pracy
Własny Career Consuelor
Program EY Care&Wellness i owoce w biurze
Pożyczka na start
Biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji
O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie.
W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu. Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.