Michael Page
Data aktualizacji: 2018-10-26
Warszawa, mazowieckie
BPO/SSC

Sourcing Manager - branża przemysłowa
Warszawa29947_MP_PL
Naszym klientem jest globalna firma z branży przemysłowej, oferująca rozwiązania m. in. dla branży budowlanej czy produkcyjnej. Organizacja może poszczycić się ponad stuletnią tradycją i bardzo dobrą kulturą organizacyjną, oferuje też najnowocześniejsze produkty, dzięki czemu stale zwiększa swój udział rynkowy.
Oferujemy
  • Praca w międzynarodowej firmie o wieloletniej tradycji
  • Ambitne wyzwanie polegające na budowie działu, procedur etc. od podstaw
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premia roczna
Opis stanowiska
  • Analiza i zdefiniowanie potrzeb organizacji, a następnie zbudowanie i rozwój strategii zakupowej w obszarze zakupów indirect (kluczowe kategorie: usługi profesjonalne, podwykonawcy, materiały eksploatacyjne i narzędzia)
  • Opracowanie i wdrożenie procedur zakupowych, implementacja dokumentów i instrukcji zakupowych, zapewnienie prawidłowości i transparentności procesów zakupowych
  • Poszukiwanie i pozyskiwanie nowych dostawców, prowadzenie procesów przetargowych i negocjowanie warunków handlowych z dostawcami
  • Identyfikacja, zarządzanie i wdrażanie projektów z zakresu optymalizacji kosztów i innowacyjnych rozwiązań w podległych kategoriach
  • Nawiązanie i rozwijanie dobrych relacji z szeroką siatką interesariuszy wewnętrznych (kontroling, dział inżynieryjny, grupowy procurement w regionie)
  • Zarządzanie pracą podległego kupca
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ekonomiczne
  • Minimum 5-6 lat doświadczenia zawodowego w obszarze zakupowym w autonomicznej funkcji, np. jako starszy kupiec
  • Doświadczenie w pracy w strukturach matrycowych, z ekspozycją na różne funkcje w organizacji w tym na zarząd i na dział produkcji lub inżynierii
  • Poparte przykładami doświadczenie w budowaniu, wprowadzaniu i rozwijaniu strategii zakupowej; zarządzanie zmianą
  • Znajomość specyfiki rynku podwykonawców w branży budowlanej będzie dużym atutem
  • Doskonałe zdolności analityczne, negocjacyjne i interpersonalne
  • Umiejętność szybkiego nawiązywania i budowania dobrych relacji biznesowych
  • Biegła znajomość angielskiego, niemiecki lub francuski będzie dodatkowym atutem
Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

Kandydat w centrum uwagi

Doradztwo i pełne wsparcie

Najlepsze oferty pracy od
sprawdzonych pracodawców

Poziom stanowiska
Kierownik
Kierownik
Kierownik