Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2018-10-23
Warszawa, mazowieckie
Bankowość

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych
instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w Warszawie na stanowisko:
Specjalista ds. Przeglądu Procesów w Departamencie Procesów
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.: KwF/DZP-P

Główne obowiązki:

  • Przeprowadzanie przeglądów procesów i dokumentowanie ich wyników
  • Utrzymanie aktualności struktury procesów
  • Monitorowanie portfela projektów
  • Przygotowywanie raportów
  • Weryfikacja udziału procesów oraz projektów w realizacji strategii organizacji
  • Organizacja i zarządzanie dokumentacją Komitetu Procesów i Ryzyka Operacyjnego
  • Wykorzystanie głosu Klienta, informacji o compliance, profilu ryzyka operacyjnego oraz ciągłości działania do inicjowania działań usprawniających
  • Monitorowanie wdrożenia inicjatyw i rekomendacji

Wymagania:

  • Poparta doświadczeniem wiedza w zakresie zarządzania procesowego
  • Doświadczenie w prowadzeniu spotkań i warsztatów
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość MS Office (szczególnie Excel i PowerPoint)
  • Umiejętność przeprowadzania analiz i samodzielnego proponowania rozwiązań
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz pracy z dużą ilością różnorodnych informacji
  • Umiejętności szybkiego uczenia się
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Samodzielność, inicjatywa i kreatywność

Dodatkowe atuty:

  • Certyfikat PRINCE2 lub PMI
  • Znajomość metodologii Lean/Lean Six Sigma
  • Doświadczenie w instytucji finansowej

Oferujemy:

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę
  • Realny wpływ na cele, organizację i efektywność kluczowych procesów w Banku
  • Rozwój zawodowy poprzez pracę nad zróżnicowanymi tematycznie zadaniami, dotyczącymi całego Banku
  • Możliwości rozwoju i awansu w ramach struktur Grupy Kapitałowej Banku Millennium
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.