Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2018-10-29
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Konsulting, Sprzedaż

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych
instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w Warszawie na stanowisku:
Konsultant ds. Rekrutacji w Obszarze Sprzedaży
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.: KwF/DKA/ZRE

Główne zadania:

  • Samodzielne przeprowadzanie procesu rekrutacji pracowników do obszaru sprzedaży w tym call center, telemarketing
  • Budowanie bazy danych kandydatów, rekrutacja i selekcja, informowanie o warunkach zatrudnienia
  • Dobór najbardziej efektywnych metod rekrutacji w kontekście realizacji procesów rekrutacyjnych dla obszaru sprzedaży bezpośredniej, call center, telemarketing – w tym direct i executive search
  • Współtworzenie wizerunku Banku Millennium, jako atrakcyjnego pracodawcy
  • Przygotowywanie materiałów informacyjno – promocyjnych w ramach działań employer branding
  • Reprezentowanie Banku na targach pracy, konferencjach, itp.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (najchętniej kierunkowe: ZZL, psychologia, zarządzanie)
  • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku samodzielnego rekrutera w obszarze sprzedaży, call center/telemarketingu lub w agencji doradztwa personalnego
  • Bardzo dobra znajomość branży
  • Doświadczenie w zakresie aktywnego poszukiwania i analizowania nowych źródeł pozyskiwania kandydatów
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji z ludźmi
  • Orientacja na sukces i pozytywne myślenie
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w młodym, dynamicznym, zespole zorientowanym na sukces
  • Perspektywy rozwoju zawodowego w ramach międzynarodowej instytucji finansowej
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.