Michael Page
Data aktualizacji: 2018-10-17
Ksiegowa/y (k/m)
Nr ref. 31003_MP_PL
Opole, opolskie
Księgowość, BPO/SSC
angielski

Opole31003_MP_PL
Dla naszego Klienta, części międzynarodowej Grupy z branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko Księgowego/Księgowej. Kandydat dołączy do zespołu księgowości i będzie odpowiedzialny za wsparcie procesów zamknięcia miesiąca oraz za przygotowywanie deklaracji podatkowych. Lokalizacja to okolice miasta Krapkowice.
Oferujemy
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w międzynarodowej, stabilnej firmie,
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Bogaty pakietbenefitów pozapłacowych (między innymi opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, kartaMultiSport, premie i nagrody, szkolenia
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w inspirującym środowisku biznesowym.
Opis stanowiska
  • Przygotowywanie deklaracji i informacji podatkowych (m.in. CIT, VAT), a także sprawozdań dla instytucji zewnętrznych np. banki, US, GUS, UC, NBP
  • Dekretacja i księgowanie oraz obsługa procesów księgowych
  • Wsparcie procesu zamknięcia miesiąca oraz udział w sporządzaniu sprawozdania rocznego wg przepisów polskich oraz standardów międzynarodowych
  • Udział w przygotowaniach sprawozdań finansowych zgodnie z Ustawą o Rachunkowości oraz sprawozdań wg IFRS
  • Raportowanie wewnętrzne na potrzeby Zarządu
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse, Rachunkowość, Ekonomia)
  • Co najmniej roczne doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości (biuro rachunkowe, firma produkcyjna)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office
  • Znajomości języka angielskiego lub niemieckiego
  • Znajomość systemów ERP - mile widziany SAP
  • Zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Wysoka kultura osobista, pozytywne nastawienie i zaangażowanie
Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

Kandydat w centrum uwagi

Doradztwo i pełne wsparcie

Najlepsze oferty pracy od
sprawdzonych pracodawców

Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Umiejętności
MS Office
Specjalista
Języki
angielski
MS Office
Specjalista
Języki
angielski
MS Office