Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
Technicolor Polska Sp. z o.o. Oddział Financial Shared Service Center
Data aktualizacji: 2018-10-31
Warszawa, mazowieckie
Księgowość
angielski, francuski
Księgowa/(y) w dziale AP ze znajomością języka francuskiego i angielskiego

Technicolor Polska Sp. z o.o.
Oddział Financial Shared Service Center

www.technicolor.com

Jesteśmy światowym liderem w sektorze mediów i nowoczesnych technologii. Technicolor to międzynarodowy koncern, posiadający oddziały na całym świecie i zatrudniający niemal 17 tysięcy osób.
W Polsce znajdują się dwie siedziby. W Józefosławiu zajmujemy się produkcją, a w Technicolor FSSC w Warszawie świadczymy usługi finansowo-księgowe dla europejskich spółek koncernu. Nasz oddział finansowy powstał w 2009 roku i pracuje w nim ponad 100 specjalistów z branży.
Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania i obowiązki:

  • księgowanie faktur zakupowych
  • przygotowywanie procesu płatności
  • bieżący kontakt z dostawcami  zagranicznymi, wyjaśnianie kwestii problemowych
  • zarządzanie danymi dostawców
  • uczestnictwo w opracowywaniu i wdrażaniu procedur wewnętrznych
  • przygotowywanie raportów i analiz

Profil kandydata:

  • doświadczenie zawodowe w obszarze rachunkowości/księgowości
  • wykształcenie kierunkowe (ekonomia, finanse i rachunkowość)
  • dobra znajomość języka francuskiego i co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • znajomość systemu SAP
  • samodzielność i dokładność w pacy nad powierzonymi zadaniami
  • umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu