mBank S.A.
Data aktualizacji: 2018-11-01
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Obsługa klienta

Od nas dostaniesz:

Umowę
o pracę
Konkursy sprzedażowe Jasną
ścieżkę kariery
Przejrzysty system wynagradzania Kartę
sportową
Dofinansowanie do świąt
i wypoczynku

Zobacz co nas cieszy w pracy:

Przekonaj się jakie będą Twoje powody
do radości!

mBank ostrzega:
Inspirujemy każdego dnia!
Specjalista ds. obsługi klienta bankowości prywatnej
miejsce pracy: Warszawa, nr referencyjny: IPR/098/1018

Specjalista ds. obsługi klienta bankowości prywatnej zajmuje się procesem obsługi klienta od inicjacji kontaktu przez obsługę posprzedażową. Wraz z doradcami bankowości prywatnej stanowi zespół zajmujący się klientem na każdym etapie procesu sprzedaży. Zadania na tym stanowisku wymagają odpowiedzialności i staranności. Praca na tym stanowisku umożliwi Ci rozwój kompetencji w najlepszej sieci Private Bankingu w Polsce.

Zakres obowiązków:

  • udzielanie informacji dotyczących usług oferowanych przez Centrum Bankowości Prywatnej mBanku,
  • przyjmowanie dyspozycji klientów zgodnie z obowiązującymi procedurami,
  • współpraca z zespołem Doradców Bankowości Prywatnej w aspekcie obsługi klientów m.in.: zarządzanie dokumentacją bankową, przygotowywanie ofert i prezentacji produktowych, uaktualnianie materiałów informacyjnych oraz działań administracyjno – biurowych z obsługą urządzeń biurowych,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe: finanse, bankowość, ekonomia,
  • min. 6 mc doświadczenie na podobnym stanowisku w obsłudze klienta zamożnego, w bankowości lub 12 miesięcy w obszarze administracyjnym,
  • wiedza w zakresie bankowości, finansów i rynków kapitałowych na poziomie adekwatnym do wykonywanych zadań,
  • praktyczna znajomość MS Office,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • wysoka kultura osobista i uczciwość,
  • dobra organizacja pracy, komunikatywność, samodzielność, otwartość na zdobywanie nowej wiedzy i naukę nowych umiejętności,
  • umiejętność współpracy i realizacji celów zespołowych,

Poziom stanowiska
Specjalista