Michael Page
Data aktualizacji: 2019-03-05
Customer Service
Nr ref. 31147_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
BPO/SSC, Obsługa klienta

Warszawa31147_MP_PL

Międzynarodowa firma produkcyjna z branży automotiv
Oferujemy
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Międzynarodowe projekty i środowisko pracy
Opis stanowiska
  • Przyjmowanie zamówień od klientów
  • Bieżący kontakt z klientami w kwestiach związanych z logistyką
  • Koordynacja realizacji zamówień
  • Przyjmowanie reklamacji oraz fakturowanie
  • Dbałość, o jakość dokumentów i korespondencję wychodzącą
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze logistyki, obsługi klienta, zakupów, zarządzania zamówieniami
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista