EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2018-11-09
Warszawa, mazowieckie
Konsulting
Specjalista ds. Marketingu

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 260 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.
Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

Do zespołu Brand, marketing & Communication poszukujemy

Osoby, która zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie działań marketingowych i komunikacyjnych dla zespołu Doradztwa Biznesowego, w tym m.in. za przygotowywanie i prowadzenie zintegrowanego planu marketingowego obejmującego plan eventów, kampanii promocyjnych wspierających sprzedaż, komunikacji PR, oraz innych działań promocyjnych

Twoje główne zadania:

  • Inicjowanie i realizacja akcji i dedykowanych kampanii promocyjnych i wizerunkowych dla działu doradztwa biznesowego,
  • Budowanie wizerunku praktyki doradztwa biznesowego i jej marki w mediach i on-line oraz pozycjonowanie ekspertów,
  • Działania promocyjne wspierające sprzedaż produktów i rozwiązań oraz komunikację z klientami,
  • Koordynacja i nadzór nad kanałami promocyjnymi w zakresie treści i zgodności wizualnej z marką,
  • Prowadzenie kampanii i projektów reklamowo-komunikacyjnych:
  • Organizację eventów offline i online – m.in. warsztatów, konferencji, webcastów, i ich promocję,
  • Tworzenie i koordynację treści komunikacyjnych i promocyjnych do kampanii on-line w celu wsparcia procesów lead generation, w tym: koordynowanie profesjonalnych, eksperckich tekstów i materiałów promocyjnych (drukowanych i audio),
  • Przygotowywanie cyklicznych wydawnictw, newsletterów i innych treści firmowych w formie drukowanej, on-line i audio,
  • Kreowanie nowych rozwiązań w zakresie promocji treści,
  • Monitoring działań konkurencji oraz analizę rynku i trendów w obszarze komunikacji i kompetencji doradztwa biznesowego,
  • Opiekę i zarządzanie treścią na stronach www, tworzenie tekstów i zarządzanie treścią,
  • Koordynację przygotowywania planów i budżetów.

Potrzebne umiejętności i doświadczenie:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (min. 4 lat) w międzynarodowej firmie,
  • Ogólnej znajomości specyfiki rynku tzw. professional services i specyfiku rynku B2B,
  • Kreatywności i umiejętności stosowania nowych technologii w komunikacji marketingowej i stosowania w praktyce narzędzi komunikacji marketingowej, takich jak: newslettery, content video, webcasty, kampanie reklamowe ATL/BTL, social media,
  • Dobrej organizacji pracy, umiejętności zarządzania projektami, samodzielności,
  • Umiejętność pracy w zespole, energii,
  • Bardzo dobrej, płynnej znajomości języka angielskiego – warunek konieczny.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Pasja w działaniu oraz nieszablonowego podejścia do zadań

Oferujemy:

Kwalifikacje oraz certyfikaty
Różnorodne doświadczenie w różnorodnych zespołach
Indywidulna mapa szkoleń
Elastyczny czas i miejsce pracy
Własny Career Consuelor
Program EY Care&Wellness
Owoce w biurze
Biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji
O EY Polska

Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie.
W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu. Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.