EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2018-11-09
Warszawa, mazowieckie
Konsulting, Księgowość
SAP Consultant – Materials & Management

EY (dawniej Ernst & Young) jest jedną z wiodących międzynarodowych firm świadczących profesjonalne usługi doradcze. Zatrudniamy ponad 2900 profesjonalnych doradców i audytorów w Polsce. Świadczymy usługi w zakresie: audytu, doradztwa biznesowego w tym badania bezpieczeństwa systemów informatycznych, doradztwa podatkowego, transakcyjnego, doradztwa w zakresie ulg i dotacji inwestycyjnych.

Pracujemy w 100 krajach na całym świecie, zatrudniamy 5500 ekspertów SAP. Skupiamy się na strategii, przeprowadzamy transformacje oraz implementujemy rozwiązania.

Jesteśmy nagradzanym zespołem ekspertów. Przez pięć lat z rzędu EY zyskał uznanie jako kluczowy globalny partner SAP. W latach 2017-2018 zdobyliśmy nagrodę w kategorii Partner Wdrożeniowy Roku, w 2016 roku w kategorii Jakość a w 2015 roku zostaliśmy uznani za najszybciej rosnącą praktykę SAP na świecie.

Jesteśmy jednym z globalnych liderów w obszarze SAPS/4HANA. Implementujemy te rozwiązania w największych organizacjach na całym świecie (znajdujących się na liście Fortune 50).

Zakres obowiązków:

  • wparcie klientów w wyborze optymalnego biznesowo rozwiązania,
  • udział w projektach doradczych – między innymi:
    • wdrożenia systemów SAP w projektach transformacji biznesowych w obszarach zakupów oraz gospodarki materiałowej,
    • przeglądy powdrożeniowe wybranych procesów,
  • koordynacja i prowadzenie głównych prac projektowych,
  • kontrola realizacji budżetu oraz harmonogramu projektowego,
  • kierowanie zespołem 2-3 osobowym.

Oczekiwania ogólne:

  • minimum 4 lata doświadczenia wdrożeniowego SAP,
  • wykształcenie wyższe,
  • biegła znajomość j. angielskiego i j. polskiego,
  • doświadczenie z branży produkcyjnej,
  • bardzo dobre zrozumienie procesów oraz konfiguracji w obszarze zakupów oraz gospodarki materiałowej,
  • znajomość WM lub/i EWM,
  • znajomość batch management oraz inventory management,
  • zrozumienie integracji z innymi modułami, np. PP, SM, SD,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do wyjazdów służbowych.

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej i międzynarodowej firmie,
  • udział w największych i najbardziej prestiżowych międzynarodowych projektach,
  • udział w programie rozwoju zawodowego opierającego się na trzech filarach:
    • zdobywaniu różnorodnych doświadczeń,
    • spersonalizowanym programie kursów i szkoleń,
    • coachingu i mentoringu,
  • program EY Care & Wellness – to m.in. karty sportowe, masaże biurowe, warsztaty edukacyjne i wiele innych,
  • pracę z najlepszymi specjalistami z branży.
Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego w języku angielskim oraz załączenie CV.

Oferujemy:

Kwalifikacje oraz certyfikaty
Różnorodne doświadczenie w różnorodnych zespołach
Indywidulna mapa szkoleń
Elastyczny czas i miejsce pracy
Własny Career Consuelor
Program EY Care&Wellness
Owoce w biurze
Biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji
O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie.
W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu. Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.