PwC Service Delivery Center
Data aktualizacji: 2018-11-16
Katowice, śląskie
Podatki, Księgowość, BPO/SSC
angielski, niemiecki
Ekspert ds. sprawozdawczości finansowej

Zespół Quality and Process zajmuje się realizacją kompleksowych zadań związanych z usługami świadczonymi przez PwC Service Delivery Center. Zespół Quality odpowiedzialny jest za zapewnienie wysokich standardów oraz ciągłe doskonalenie usług świadczonych przez PwC Service Delivery Center na podstawie ugruntowanej wiedzy i doświadczenia z obszaru finansów, rachunkowości i podatków. Zadania realizowane przez zespół obejmują monitorowanie jakości dostarczanych usług oraz zarządzanie wiedzą. Obecnie zespół liczy około 35 pracowników.

Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych zawarte są w Polityce Prywatności / Privacy Statement.

Oczekiwania:

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia w obszarze audytu finansowego/księgowości
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, finanse, rachunkowość)
  • Umiejętność dzielenia się wiedzą i zastosowania jej w praktyce
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność priorytetyzacji zadań i organizacji pracy
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie certyfikatów potwierdzających kwalifikacje zawodowe (KIBR, ACCA).  Jeżeli ktoś nie posiada takich certyfikatów oferujemy wsparcie w zakresie zdobywania kwalifikacji zawodowych (KIBR, ACCA).

Czekają na Ciebie zadania związane z:

  • Dzieleniem się wiedzą i rozwojem kompetencji merytorycznych pracowników SDC
  • Weryfikacją zgodności realizowanych zleceń ze standardami rachunkowości, audytu oraz raportowania
  • Możliwością pełnienia ciekawych ról jak rola trenera merytorycznego, eksperta w wybranych zakresie wiedzowym i inne

Oferujemy:

Stabilne warunki zatrudnienia
w oparciu o umowę o pracę

Możliwość dynamicznego
rozwoju zawodowego

Pakiet kompleksowych szkoleń
„na start"

Nagroda finansowa
uzależniona
od wyników pracy

Pakiet wdrożeniowy
dla nowych pracowników
(Buddy Program)

Kompleksowa opieka
medyczna oraz
ubezpieczenie na życie

Pakiet Multisport

Możliwość zgłaszania inicjatyw sportowych

Niezwykle przyjazne
otoczenie pracy
oraz kultura wzajemnego wsparcia

Inicjatywy społeczne/
wolontariat (CSR)