Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2019-02-13
Analityk Biznesowy
Nr ref. 180938/4675
Wrocław, dolnośląskie
IT, Analiza

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się instytucji finansowej działającej na rynku od 25 lat, poszukujemy osoby na stanowisko Analityka Biznesowego pod kątem 2-letniego projektu.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:
  • utrzymanie i komunikacja strategii zarządzania informacją w organizacji,
  • koordynowanie rozwoju procedur związanych z zarządzaniem jakością danych,
  • prowadzenie analiz zmierzających do określenia wymagań i efektywnych procesów biznesowych w obszarze zarządzania informacją,
  • współpraca z partnerami biznesowymi w zakresie tworzenia słownika pojęć biznesowych, reguł i wskaźników jakości danych,
  • zbieranie i analiza wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych do rozwiązań IT,
  • weryfikacja i przekładanie potrzeb oraz wymagań biznesowych na propozycje rozwiązań informatycznych,
  • doradztwo dla partnerów biznesowych w zakresie poszukiwania optymalnych rozwiązań,
  • analiza procesów biznesowych organizacji z perspektywy prowadzonych projektów,
  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji analitycznej,
  • wsparcie uczestników projektów w ramach prowadzenia testów biznesowych rozwiązań.
Wymagania:
  • znajomość tematyki Data Governance i Data Management,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku z obszaru analizy danych / Business Intelligence / analizy biznesowej / stanowisk biznesowych powiązanych z eksploracją danych,
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne,
  • umiejętność odnajdywania się w pracach zarówno technicznych, jak i biznesowych,
  • otwartość na zmiany i umiejętność pracy w ramach wielowątkowych inicjatyw,
  • zaangażowanie w rozwiązywanie skomplikowanych problemów biznesowych,
  • umiejętność świadomego korzystania (czytania i tworzenia dokumentacji) z notacji UML i BPMN,
  • asertywność i umiejętność efektywnej współpracy zarówno ze stroną biznesową jak i IT,
  • budowanie relacji opartej na zrozumieniu potrzeb i wzajemnym szacunku do partnera biznesowego na różnych szczeblach zarządzania,
  • aktywność w dzieleniu się wiedzą z resztą zespołu,
  • doświadczenia w projektach prowadzonych zgodnie z Waterfall jak i Agile,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (poziom B2).
Dodatkowo mile widziane:
  • doświadczenie w realizacji projektów dla branży finansowej,
  • praktyczna znajomość narzędzia Enterprise Architect.
Oferta obejmuje:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz motywujące premie,
  • możliwość rozwoju swoich kompetencji zawodowych oraz ciekawe zadania,
  • pakiet benefitów: opiekę medyczną, pakiet sportowo – rekreacyjny,
  • wspólne aktywności sportowe i prozdrowotne np.: Owocowe Czwartki, dofinansowanie do treningów sportowych, udział w zawodach,
  • codziennie pyszną i aromatyczną kawę oraz dobrze wyposażoną kuchnię,
  • pracę w atrakcyjnej lokalizacji - centrum Wrocławia (+ parking rowerowy).