mBank S.A.
Data aktualizacji: 2018-11-16
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Księgowość

Od nas dostaniesz:

Kartę< br/>sportową Dostęp do wewnętrznego rynku pracy Elastyczny czas pracy
Prywatną opiekę medyczną Dostęp do kursów LinkedIn Learning Atrakcyjne lokalizacje miejsca pracy

Zobacz, jak się u nas pracuje!

Chcesz więcej?

mBank ostrzega:
Praca z nami grozi przyjemnością codziennych zadań!
Specjalista ds. rozliczeń transakcji custody ( umowa na zastępstwo)
miejsce pracy: Warszawa, nr referencyjny: IPR/103/1018

Główne zadania:

  • prowadzenie rejestru papierów wartościowych w zakresie rozliczanych przez wydział transakcji, rejestrowanie transakcji oraz operacji w systemie obsługującym prowadzoną działalność
  • utrzymywanie bieżących kontaktów z izbami rozliczeniowymi w zakresie realizowanych transakcji oraz operacji na papierach wartościowych
  • kontrolowanie pod względem formalno-prawnym dokumentów dotyczących transakcji Klientów, których rozliczenia odbywają się w izbach rozliczeniowych
  • przygotowywanie i wysyłka dokumentacji przekazywanej za pośrednictwem SWIFT lub innych elektronicznych nośników informacji
  • obsługa korespondencji w zakresie działania wydziału
  • sporządzanie raportów i sprawozdań (dzienne i okresowe) z zakresu prowadzonej ewidencji papierów wartościowych i rozliczanych przez wydział transakcji

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego; preferowany profil ekonomiczny
  • znajomości rynku kapitałowego, sposobów rozliczeń transakcji i operacji
  • bardzo dobrej znajomości Pakietu MS Office
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • umiejętności pracy w zespole
  • doświadczenie w podobnym obszarze będzie dodatkowym atutem

Poziom stanowiska
Specjalista