Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2018-11-22
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Konsulting

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje,
oryginalne spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych
w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:
Konsultant w Departamencie Decyzji Kredytowych Przedsiębiorstw
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.: KwF/DDK/Konsultant

Obowiązki:

  • Weryfikacja poprawności złożenia oraz kompletności aplikacji kredytowych w systemie wspierającym korporacyjny proces kredytowy
  • Współpraca z jednostkami uczestniczącymi w procesie kredytowym w zakresie procesu weryfikacji
  • Przygotowywanie informacji nt. zaangażowania Klienta/Grupy w Banku/ Grupie
  • Wykonywanie samodzielnych zadań zleconych przez przełożonego

Wymagania:

  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dokładność i sumienność
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość MS Office ( w szczególności Excel, Access)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w bankowości, w tym znajomość dokumentów firm prowadzących pełną księgowość

Oferujemy:

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej instytucji finansowej
  • Umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie zajęć sportowych i pasji
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.