Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2018-11-22
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Administracja

Millennium Dom Maklerski S.A.
będący częścią Grupy Kapitałowej Banku Millennium
poszukuje kandydatów do pracy w Centrali w Warszawie na stanowisko:
Dom Maklerski - Administrator Systemów Informatycznych
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.: KwF/DM/AS

Główne obowiązki:

  • Administracja systemami informatycznymi
  • Wsparcie użytkowników systemów informatycznych
  • Kontakty z dostawcami usług informatycznych

Wymagania:

  • Biegła znajomość serwerów Linux oraz Windows
  • Znajomość języka SQL oraz systemów bazodanowych
  • Znajomość rozwiązań stosowanych w sieciach LAN i WAN
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość systemów PROMAK, FIS ValdiTrader oraz Informix
  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Kreatywność i dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę
  • Opiekę medyczną w prywatnej firmie
  • Perspektywy rozwoju zawodowego w ramach międzynarodowej instytucji finansowej
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.