Bank Millennium S.A.
Data aktualizacji: 2018-11-22
Warszawa, mazowieckie
Bankowość, Project Management

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje,
oryginalne spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych
w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w Warszawie w Departamencie Marketingu Bankowości Detalicznej na stanowisko:
Product Manager- Kredyty Hipoteczne
Miejsce pracy: Warszawa, mazowieckie
Nr. Ref.: KwF/DMD/WPH

Zadania:

  • Zarządzanie portfelem kredytów hipotecznych,
  • Współpraca z jednostkami banku w zakresie zarządzania i administracji kredytami w portfelu w szczególności kredytami w walutach obcych,
  • Inicjowanie/przygotowywanie działań wpierających klientów posiadających kredyty walutowe,
  • Analizowanie nowych inicjatyw w obszarze kredytów walutowych,
  • Implementacja nowych rozwiązań prawnych w zakresie kredytów walutowych,
  • Merytoryczne wsparcie dla innych jednostek w zakresie kredytów walutowych (w szczególności w obszarze sporów sądowych, skarg i wniosków klientów, PR),
  • Współpraca z regulatorami rynku,
  • Opracowywanie nowych lub rozwój istniejących produktów,
  • Współpraca z jednostkami organizacyjnymi Banku w zakresie przygotowywania nowych i rozwoju istniejących produktów i usług, modelu obsługi Klientów oraz prowadzonych akcji promocyjnych i telemarketingowych, procesów cross-selling’owych
  • Opracowywanie planów biznesowych w zakresie rozwoju produktów i modelu obsługi Klientów,
  • Organizacja szkoleń dla pracowników Banku,
  • Efektywne wspieranie procesów sprzedaży,
  • Wdrażanie modyfikacji w produktach i procesach oraz ich dostosowanie do obowiązujących regulacji prawnych oraz wewnętrznych regulacji Banku,
  • Współpraca z zewnętrznymi doradcami i firmami pośrednictwa finansowego.

 Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ekonomia, zarządzanie, bankowość i ubezpieczenia,
  • Min. 5 letnie doświadczenie w obszarze zarządzania ofertą oraz portfelem kredytów hipotecznych w banku,
  • Doświadczenie w zakresie współpracy z regulatorami rynku,
  • Doświadczenie w zakresie prowadzenia i zarządzania projektami,
  • Bardzo dobra znajomość regulacji prawnych dla produktów kredytowych w szczególności kredytów hipotecznych,
  • Bardzo dobra znajomość regulacji dotyczących ochrony praw konsumentów,
  • Wysokie umiejętności interpersonalne,
  • Zdolność analitycznego myślenia,
  • Umiejętność negocjacji,
  • Biegła znajomość języka angielskiego,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PP).

Oferujemy:

  • Kreatywną pracę i możliwość wykazania się inicjatywą w realizacji odpowiedzialnych zadań,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny oraz opiekę medyczną,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w ramach struktur Grupy Finansowej Banku Millennium.
Aplikuj w ciągu 14 dni od daty emisji ogłoszenia.
W formularzu wpisz numer referencyjny.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.