Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2019-02-19
Senior PHP Developer
Nr ref. 180979/4699
Wrocław, dolnośląskie
IT

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, firmy technologicznej, zajmującej się tworzeniem oprogramowania do monitorowania czasu pracy, której rozwiązanie wykorzystywane na systemach Windows, MacOS, Linux, Android, iOS przez 2000 klientów z całego świata, poszukujemy kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:
  • projektowanie i implementacja nowego API dla głównego produktu firmy,
  • proponowanie rozwiązań, które zapewnią wysoką jakość i dostępność aplikacji,
  • współpraca z administratorami przy wdrożeniach i utrzymaniu aplikacji,
  • dzielenie się wiedzą z mniej doświadczonymi członkami zespołu i nadzorowanie przestrzegania standardów jakości kodu.
Wymagania:
  • dobra znajomość języka PHP (4+ lat doświadczenia),
  • umiejętność pracy z frameworkami Symfony i CodeIgniter,
  • znajomość baz danych MySQL,
  • wiedza na temat pojęcia „Gang of Four”,
  • chęć wymiany wiedzy,
  • bardzo dobra umiejętność komunikacji z zespołem,
  • ukierunkowanie na osiągnięcie celu zespołowego,
  • umijetność praca z dokumentacją techniczną w języku angielskim,
  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • chęć pracy w start-up'owym środowisku.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość języka JavaScript i frameworków AngularJS i React,
  • doświadczenie w pracy z dużymi bazami danych i ich optymalizacją,
  • umiejętność skalowania aplikacji horyzontalnych i ich skutecznego testowania,
  • doświadczenie w pracy przy rozwiązaniach SaaS’owych.
Oferta obejmuje:
  • wsparcie przy wdrożeniu,
  • sprzęt do pracy według preferencji nowego pracownika,
  • możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy i homeoffice,
  • dofinansowanie do posiłków,
  • świeże owoce,
  • biuro z darmowym parkingiem,
  • rozgrywki w piłkarzyki,
  • rozmowy z ciekawymi ludźmi oraz pogawędki z Alexą przy pysznej świeżo mielonej kawie z ekspresu,
  • dostęp do wiedzy i książek,
  • przyjazna atmosfera w pracy,
  • imprezy integracyjne.