Michael Page
Data aktualizacji: 2019-03-19
Warszawa, mazowieckie
IT, BPO/SSC, Analiza

Credit Analyst / (Senior) AR Analyst

Warszawa31381_MP_PL

Naszym klientem jest organizacja z branży IT, notująca ponad 40 % wzrost rok do roku. Siedziba firmy zlokalizowana jest na Saskiej Kępie.
Oferujemy
  • Umowa o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku w ramach regularnego biznesu
Opis stanowiska
  • Analiza aktualnej sytuacji finansowej klientów wraz z oceną ich wierzytelności
  • Przygotowywanie raportów w zakresie przychodów
  • Analiza przychodów (AR)
  • Monitorowanie spłat należności, w tym przygotowywanie raportów, wyjaśnianie niezgodności oraz opóźnień
  • Wiekowanie należności
  • Przygotowywanie i analiza rezerw na przychody
  • Współpraca z działem finansowym/księgowym
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub pokrewne (finanse i rachunkowość, ekonomia etc.)
  • Doświadczenie w zakresie księgowości (głównie po stronie przychodów)
  • Umiejętność przygotowywania analiz przychodów będzie atutem
  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku Credit Analyst/Senior AR Analyst
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2)

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista