Michael Page
Data aktualizacji: 2019-02-25
Specjalista ds. zakupów
Nr ref. 31401_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
BPO/SSC, Zakupy

Warszawa31401_MP_PL

W związku z dynamicznym rozwojem firmy szukam osoby na stanowisko Specjalisty ds. Zakupów, która będzie odpowiedzialna za prowadzenia wszelkich działań związanych z usługami zatrudnienia tymczasowego.
Oferujemy
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • Wyzwania, umożliwiające rozwój własnych kompetencji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i benefity pozapłacowe
Opis stanowiska
  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w obszarze zakupów nieprodukcyjnych
  • Doświadczenie we współpracy z agencjami pracy tymczasowej
  • Znajomość zasad zatrudnienia pracowników tymczasowych
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Zdolność strategicznego myślenia, samodzielność i dynamika w działaniu
  • Biegła znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
Profil kandydata
  • Bieżąca współpraca z agencjami zatrudnienia tymczasowego
  • Analiza obecnej sytuacji, ocena aktualnych dostawców i warunków na których prowadzona jest współpraca
  • Utrzymywanie i rozwój dobrych kontaktów z wybranymi agencjami pracy tymczasowej oraz podpisywanie umów ramowych
  • Prowadzenie procesów przetargowych i negocjowanie warunków handlowych z agencjami
  • Udział w nowych projektach związanych z powstaniem centrów dystrybucyjnych
  • Sporządzanie i podpisywanie nowych umów z kontrahentami

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista