Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2018-12-17
Analityk finansowy
Nr ref. 180994/4715
Warszawa, mazowieckie
Księgowość, Analiza
angielski

www.goldmanrecruitment.pl

Nasz Klient, międzynarodowa firma handlowa, będąca europejskim liderem w swojej branży, poszukuje zmotywowanych Kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • raportowanie do Dyrektora Finansowego,
  • przygotowywanie cyklicznych analiz i raportów dla kadry menedżerskiej, dotyczących bieżącej działalności firmy,
  • analiza i monitorowanie wskaźników - ilościowych i jakościowych,
  • przygotowanie rekomendacji na podstawie przeprowadzonych analiz,
  • opracowywanie danych finansowych na potrzeby biura centralnego i jednostek współpracujących,
  • proponowanie i wdrażanie nowych narzędzi analitycznych,
  • udział w przygotowaniu budżetów, forecastów i planów strategicznych firmy,
  • kwartalne raportowanie grupowe,
  • uczestnictwo w lokalnych i korporacyjnych projektach,
  • komunikacja z zespołem lokalnym oraz z partnerami z pozostałych lokalizacji.
Wymagania:
  • przynajmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel (znajomość podstaw VBA mile widziana),
  • bardzo dobra wiedza z zakresu finansów i księgowości,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę w środowisku międzynarodowym (B2),
  • ukończone studia inżynierskie (licencjackie) lub magisterskie, preferowane kierunki: ekonomia, finanse i księgowość, statystyka, ekonometria, etc. – będą atutem,
  • pożądane cechy: zdolności analityczne i umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziane doświadczenie w międzynarodowym środowisku.
Oferta obejmuje:
  • pracę w międzynarodowej firmie - liderze w swojej branży,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i stabilną pracę na atrakcyjnych warunkach finansowych,
  • pakiet benefitów pozapłacowych,
  • niezbędne narzędzia pracy i unikatową możliwość podnoszenia kwalifikacji w ramach doświadczonego zespołu specjalistów.