Michael Page
Data aktualizacji: 2019-04-26
Dyrektor Operacyjny
Nr ref. 28750_MP_PL
zachodniopomorskie
BPO/SSC

28750_MP_PL

Naszym klientem jest jeden z wiodących producentów z branży przetwórstwa metalu w Europie. W związku z ciągłym rozwojem organizacji poszukujemy osoby na stanowisko Dyrektora Operacyjnego odpowiedzialnego za zakłady produkcyjne w województwie zachodniopomorskim.
Oferujemy
* Atrakcyjne wynagrodzenie + bonus. * Samochód służbowy. * Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. * Rozwój zawodowy w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się organizacji.
Opis stanowiska
* Kompleksowe zarządzanie i organizacja pracy podległych działów; * Współtworzenie i realizacja krótko oraz długoterminowej strategii rozwoju organizacji; * Bezpośrednia relacja z klientem w sprawie ustaleń technicznych i merytorycznych dotyczących realizacji zleceń; * Planowanie i zarządzanie procesami dystrybucyjnymi w Polsce oraz w przyszłości w krajach ościennych; * Usprawnianie procesów operacyjnych ze szczególnym uwzględnieniem działań optymalizujących koszty; * Planowanie i nadzorowanie zadań realizowanych w podległych obszarach w oparciu o wskaźniki efektywnościowe; * Rozwój kultury ciągłego doskonalenia w firmie; * Zarządzanie budżetem oraz realizacja celów biznesowych organizacji; * Regularna analiza możliwości produkcyjnych oraz podejmowanie decyzji o rozwoju podległych struktur w odpowiedzi na potrzeby biznesowe organizacji;
Profil kandydata
* Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika i budowa maszyn, zarządzanie i inżynieria produkcji); * Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację; * Minimum 5-letnie, poparte sukcesami doświadczenie w kompleksowym zarządzaniu operacyjnym przedsiębiorstwa (mile widziane doświadczenie w branży przetwórstwa metalu); * Bardzo dobra praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing; * Wysokie zdolności organizacyjne; * Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji oraz działania pod presją czasu w dynamicznym, zmieniającym się środowisku pracy; * Doświadczenie we wdrażaniu nowoczesnych metod zarządzania produkcją; * Poparte sukcesami doświadczenie w zarządzaniu dużym zespołem (ok. 300 osób); * Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz analityczne podejście do rozwiązywania problemów; * Kreatywność, umiejętność inicjowania zmian, pro aktywność, silna motywacja do pracy, determinacja, oraz nastawienie na realizację wyznaczonych celów;

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Dyrektor
Dyrektor
Dyrektor