Capgemini Polska
Data aktualizacji: 2019-03-06
Kraków, małopolskie
BPO/SSC, Administracja
angielski, polski

Specjalista ds Administracji Płac

Profil kandydata

  • Min.2 lata doświadczenia pracy w dziale HR w zakresie płac
  • Praktyczna znajomość przepisów płacowych, podatkowych i ubezpieczeń społecznych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Skrupulatność i dokładność w naliczaniu płac i prowadzeniu dokumentacji
  • Dobra znajomości pakietu MS Office - w szczególności programu Excel, programu Płatnik oraz TETA

Opis stanowiska

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialna/y za:

  • prowadzenie całości zagadnień związanych z naliczaniem płac, sporządzaniem list płac, zasiłków, wypłat nagród, itp., w oparciu o obowiązujące przepisy,
  • przygotowanie dokumentów pracowniczych (m.in: zaświadczenia o wynagrodzeniu, ERP-7, ZUS Z-3),
  • dokonywanie rocznego rozliczenia podatkowego pracowników oraz sporządzanie formularzy PIT
  • realizację potrąceń z wynagrodzenia pracowników
  • przygotowywanie raportów płacowych
  • obsługę programu Płatnik
  • udzielanie odpowiedzi na zapytania pracowników

Twój zespół

  • Ciekawe i odpowiedzialne zadania (obsługujemy pełny proces płacowy)
  • Zastosowanie w codziennej pracy narzędzi usprawniających i automatyzacji
  • Przyjazna i oparta na partnerstwie atmosfera pracy
  • Wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów

Co oferujemy?

Praca w zgranym zespole
i przyjaznej atmosferze
Ściżka liderska
i ekspercka
Premie, w tym także
za polecenia kandydatów
do pracy
Szeroka oferta szkoleń
i dofinansowanie kursów
Bogaty pakiet
dodatków (fitness,
siłownia, kino, itp.)
Imprezy integracyjne
i wspólne świętowanie
Coroczny
piknik rodzinny
Dodatkowe
ubezpieczenie na życie
Prywatna opieka medyczna
również dla Twojej rodziny
Równe szanse
Technologie wspierające
Racjonalne adaptacje
Wolontariat pracowniczy
i ciekawe projekty CSR
Parkingi dla rowerzystów
i carpooling

O nas

Capgemini jest jedną z wiodących światowych firm specjalizujących się w usługach konsultingowych, technologiach IT.
Analizy rynkowe, HR, finanse i księgowość, zakupy, transformacja, automatyzacja, a może zarządzanie wiedzą? Te obszary nie mają przed nami tajemnic! W Business Services pracujemy aż w 30 językach i międzynarodowym zespole - są w nim osoby prawie 60 narodowości! Dołącz do naszego zespołu.