Michael Page
Data aktualizacji: 2019-07-07
Wrocław, dolnośląskie
BPO/SSC

Kierownik Logistyki wewnętrznej (m/f)
Wrocław31537_MP_PL
Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana ok. 30 km na południe od Wrocławia.
Oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Praca w przyjaznym i dynamicznie rozwijającym się środowisku
Opis stanowiska
  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania firmy pod względem logistycznym w celu zapewniania stałości dostaw do klientów
  • Zarządzanie wewnętrzną logistyka z wykorzystaniem narzędzi Lean - Visual Managment, 5S etc
  • Zarządzanie podległymi magazynami: kontrola stanów magazynowych i nadzór nad organizacją transportów, nadzór nad prawidłowym kompletowaniem towaru do wysyłki (zgodność z dokumentacja zleceń oraz wymogami klienta)
  • Odpowiedzialność za wskaźniki logistyczne (IT, OTP, OTD)
  • Prowadzenie optymalizacji procesów wewnętrznej logistyki w celu obniżenia kosztów i wyeliminowanie MUDA
  • Kontrola kosztów logistyki wewnętrznej oraz optymalizacja kosztów indirect
  • Nadzorowanie zgodności stanów magazynowych ze stanem fizycznym
  • Optymalizacja wykorzystania powierzchni magazynowych
  • Nadzorowanie przychodzących i wychodzących transportów w celu zapewnienia terminowości i kompletności przesyłek
  • Przygotowanie i wdrożenie planów rozwojów pracowników magazynów i logistyki wewnętrznej
  • Nadzór nad pracą podległych pracowników
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe, preferowane: Logistyka, Zarządzanie, Inżynieria Produkcji
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie z dziale Logistyki - w firmie produkcyjnej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Wysoko rozwinięte zdolności liderskie i interpersonalne
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i sprawnego podejmowania decyzji
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywność
  • Zapał i entuzjazm do pracy
Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

Kandydat w centrum uwagi

Doradztwo i pełne wsparcie

Najlepsze oferty pracy od
sprawdzonych pracodawców

Poziom stanowiska
Kierownik
Kierownik
Kierownik