Michael Page
Data aktualizacji: 2019-05-01
Kontroler biznesowy
Nr ref. 31245_MP_PL
Warszawa, mazowieckie
Kontroling, BPO/SSC
angielski

Warszawa31245_MP_PL

Praca w perspektywicznej branży e-commerce, w spółce o międzynarodowym doświadczeniu i globalnym zasięgu, która wykorzystuje najnowsze technologie sprzedaży online. Oferta pracy pozwala na zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej i międzynarodowych strukturach.
Oferujemy
  • Atrakcyjny system benefitów
  • Możliwość pracy w elastycznych godzinach (określone regulaminem pracy)
  • Dostęp zdany do systemu operacyjnego, możliwość pracy na Home Office
  • Szkolenia merytoryczne finansowane przez pracodawcę
Opis stanowiska
  • Biznes partner dla sprzeda¿y, operacji, marketplace i marketingu
  • Zaangażowanie w projekty biznesowe
  • Raportowanie do Finance Managera
  • Przygotowywanie analiz i prezentacji na potrzeby poszczególnych business unitów
  • Wyciąganie i przedstawianie wniosków wspierających decyzje biznesowe
  • Optymalizacja kosztów i poprawa efektywności
  • Wspieranie decyzji strategicznych poprzez przygotowanie analiz i modeli finansowych
  • Analiza odchyleń i wariancji
  • Udział w przygotowywaniu budżetów i forecastów
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, ekonomia, rachunkowość)
  • 2-5 lat doświadczenia w przygotowywaniu analiz
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w tym wymagana znajomość MC Access
  • Wymagana płynna komunikacja w języku angielskim
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i prezentacyjne
  • Mile widziane bezpośrednie doświadczenie w audycie (senior analyst/ supervisor)
  • Zainteresowanie branżą e-commerce będzie dodatkowym atutem

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
angielski
Umiejętności
MS Office
Specjalista
Języki
angielski
MS Office
Specjalista
Języki
angielski
MS Office