mBank S.A.
Data aktualizacji: 2018-12-12
Lódź
Bankowość, IT

Od nas dostaniesz:

Kartę< br/>sportową Dostęp do wewnętrznego rynku pracy Elastyczny czas pracy
Prywatną opiekę medyczną Dostęp do kursów LinkedIn Learning Atrakcyjne lokalizacje miejsca pracy

Zobacz, jak się u nas pracuje!

Chcesz więcej?

mBank ostrzega:
Praca z nami grozi przyjemnością codziennych zadań!
Specjalista w Wydziale Zarządzania Współpracą z IT (umowa na zastępstwo)
miejsce pracy: Lódź, nr referencyjny: AKU/077/1118

Wydział Zarządzania Współpracą z IT skupia się wokół dwóch kluczowych obszarów działania:

  • wspieraniu procesu planowania i realizacji portfolio projektów informatycznych w bankowości detalicznej mBanku
  • realizacji nowego modelu bezpieczeństwa w kanałach dostępu do mBanku

Twoje zadania:

  • Projektowanie i wdrażanie rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa zdalnych kanałów dostępu do mBanku
  • Udział w projekcie PSD2 – wdrożenie silnych metod uwierzytelniania klienta w kanałach zdalnych
  • Udział w programie Bezpieczeństwo 2.0 - projektowanie i wdrażanie rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo kanałów zdalnych

Potrzebne Ci będzie:

  • minimum 2–letnie doświadczenie w pracy w bankowości
  • umiejętność pracy projektowej i doświadczenie w realizacji projektów informatycznych
  • podstawowa znajomość zdalnych kanałów dostępu
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Zatrudnienie na umowę na zastępstwo na min. 1,5 roku

Poziom stanowiska
Specjalista