Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
EY (dawniej Ernst & Young)
Data aktualizacji: 2018-12-13
Warszawa, mazowieckie
Podatki, Konsulting, Księgowość
Data aktualizacji: 2018-12-13
Manager - Doradztwo Transakcyjne (Due Diligence)
W EY zyskujesz wsparcie w realizacji celów zawodowych i prywatnych. Zdobywasz cenne doświadczenia i stawiasz czoło wyzwaniom w pełnym motywacji środowisku. Wszystko to odbywa się w atmosferze rzetelności i w ramach współpracy z największymi firmami. Samodzielnie budujesz swoją karierę, przy naszym pełnym wsparciu w zakresie zawodowym. Zyskujesz elastyczność w życiu prywatnym i zawodowym, dzięki której masz czas na realizację swoich pasji. Gdziekolwiek jesteś, w EY masz szansę być sobą: wyrażać swoje zdanie, energię i entuzjazm.
 

Dział Doradztwa Transakcyjnego

 
Uczestniczymy w transakcjach fuzji i przejęć przeprowadzając wstępne analizy rynku i podmiotów na nim działających, przygotowując dokumentację transakcyjną i opracowując strukturę transakcji. Jako zespół inicjujemy kontakty z inwestorami i przejmowanymi spółkami oraz negocjujemy finansowe aspekty transakcji. Poprzez wyceny i budowanie i tworzenie modeli finansowych staramy się wycenić przedsiębiorstwa i ich środki trwałe. Przeprowadzamy transakcje due dilligence, identyfikując najważniejsze kwestie finansowe, o których powinni wiedzieć nasi klienci. Pomagamy także maksymalizować i szacować wartość nieruchomości i zwrot z inwestycji, restrukturyzować portfele i zadłużenie, minimalizować ryzyko inwestycyjne. W obszarze infrastruktury i finansowania inwestycji współpracujemy blisko z sektorem publicznym i prywatnym.
 

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

 • zarządzanie zespołem oraz projektami w zakresie analizy finansowej spółek będących, przedmiotem potencjalnych transakcji,
 • utrzymywanie relacji i nawiązywanie kontaktów z nowymi klientami,
 • współpracę z inwestorami strategicznymi i finansowymi,
 • identyfikowanie potencjalnych ryzyk finansowych związanych z inwestycją.

Od kandydatów/kandydatek oczekujemy:

 • 4 - 6 letniego doświadczenia praktycznego w obszarze audytu i/lub doradztwa transakcyjnego, procesów due dilligence,
 • znajomości polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości,
 • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,
 • biegłości w posługiwaniu się pakietem MS Office,
 • bardzo dobrze rozwiniętych zdolności analitycznych,
 • bardzo dobrze rozwiniętych umiejętności związanych z zarządzaniem zespołem,
 • bardzo dobrze rozwiniętych umiejętności związanych z zarządzaniem relacjami z klientami,
 • gotowości do odbywania podróży służbowych,
 • kwalifikacje Biegłego Rewidenta, ACCA, CFA będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

Kwalifikacje oraz certyfikaty
Różnorodne doświadczenie w różnorodnych zespołach
Indywidulna mapa szkoleń
Elastyczny czas i miejsce pracy
Własny Career Consuelor
Program EY Care&Wellness
Owoce w biurze
Biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji
O EY Polska

Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.
Realizujemy projekty w zakresie: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 240 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie.
W Polsce jest nas ponad 2800, a pracujemy w: Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu. Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy.
Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.

EY jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. EY zapewnia wszystkim kandydatom jednakowe szanse w procesie rekrutacji, niezależnie od płci, wieku, rasy, wyznania, orientacji seksualnej, pochodzenia, niepełnosprawności lub jakiejkolwiek innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.