Michael Page
Data aktualizacji: 2019-05-06
Konsultant ds. rekrutacji (K/M)
Nr ref. 31599_MP_PL
Wrocław, dolnośląskie
Konsulting, BPO/SSC, Human Resources

Wrocław31599_MP_PL

W sercu biznesu PageGroup są tysiące ludzi, których życie zmienia się na lepsze; najwyższej jakości usługi, które œwiadczymy dla naszych klientów i kandydatów oraz ekscytujące możliwości rozwoju we wszystkich naszych biurach na całym świecie. Jesteśmy dumni, że możemy wyznaczać standardy w rekrutacji - nasze specjalistyczne usługi z ludzkim podejęciem mają wpływ na życie kandydatów, którym umożliwiamy osiągnięcie pełni ich potencjału. PageGroup powstała w Wielkiej Brytanii w roku 1976. Dziś jesteśmy notowani na liście FTSE 250 i działamy w 36 krajach, zapewniając usługi rekrutacyjne i możliwości rozwoju kariery na poziomie lokalnym, regionalnym i globalnym.
Oferujemy
W PageGroup wynagrodzimy cię nie tylko finansowo - choć nasze bardzo konkurencyjne wynagrodzenia podstawowe, atrakcyjne bonusy osobiste i zespołowe, coroczne wycieczki dla najlepszych oraz dodatkowe incentive'y to dobry początek. PageGroup oferuje najbardziej atrakcyjny pakiet wynagrodzeń w branży. Poza tym, nigdy nie zapominamy, jak ważne jest zdrowie i dobre samopoczucie naszych pracowników - zmieniamy ich życie, oferując im środowisko pracy sprzyjające budowaniu zaufania i osiąganiu świetnych wyników. Zachęcamy do prowadzenia zdrowego trybu życia i utrzymywania równowagi pomiędzy sferą prywatną a zawodową - oferując np. pakiet sportowy, prywatne ubezpieczenie zdrowotne oraz owoce w biurach. Wspieramy również samorozwój naszych pracowników i nadajemy tempa ich karierom.
Opis stanowiska
Stanowisko konsultanta ds. rekrutacji oznacza pracę w szybkim tempie i możliwość rozwijania wielu przydatnych umiejętności. Jednego dnia czeka cię spotkanie z klientem, innego - prowadzenie rozmów z kandydatami. Nauczysz się budować biznes, zapewniać profesjonalną obsługę klienta, generować zyski i… o wiele więcej. To także praca, w której codziennie będziesz miał wpływ na przyszłość firm i kandydatów. Twoje codzienne obowiązki to między innymi:
  • Budowanie znakomitych relacji z kandydatami i klientami
  • Ocena i odpowiadanie na potrzeby każdego klienta w celu zapewnienia wyjątkowej i terminowej obsługi
  • Zarządzanie relacjami z kandydatem od etapu sourcingu do złożenia oferty pracy i później
  • Doradzanie kandydatom w zakresie tworzenia CV i przygotowania się do rozmowy kwalifikacyjnej
  • Zarządzanie własnymi zadaniami
Profil kandydata
Poszukujemy osób, które na swojej ścieżce kariery miały styczność z rekrutacją, sprzedażą czy konsultingiem. Także inne doświadczenia - np. w branży hotelarskiej, w nieruchomościach czy bankowości - mogą być cennym zasobem, który pozwoli ci odnieść sukces w PageGroup. Konsultant ds. rekrutacji w PageGroup powinien dzielić nasze wartości:
  • Pracujemy z pasją
  • Inspirujemy zmianą
  • Kochamy to, co robimy
  • Jesteśmy zespołem
  • Cenimy wytrwałość
Rekrutacja jest zarówno pełna wyzwań, jak i ekscytująca. Twoje nakierowanie na sukces, entuzjazm, energia i dbałość o to, by usługi oferowane naszym klientom i kandydatom były najwyższej jakości, staną się podstawą twoich sukcesów i rozwoju kariery w PageGroup.

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista