Michael Page
Data aktualizacji: 2018-12-17
Ostrołęka, mazowieckie
Kontroling, BPO/SSC

Specjalista ds. kontrolingu / Kontroler Finansowy
Ostrołęka31549_MP_PL
Naszym klientem jest firmą o międzynarodowym zasięgu. Globalna organizacja posiadająca 28 zakładów produkcyjnych na całym świecie.
Oferujemy
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju w gronie profesjonalistów
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Świadczenia socjalne
Opis stanowiska
Osoba na tym stanowisku będzie bezpośrednio współpracować z Dyrektorem Finansowym i będzie odpowiedzialna za pełną analiza finansową i biznesową zakładu produkcyjnego. Od osoby oczekujemy około 2-3 letniego doświadczenia w zakresie pełnej analizy finansowej i biznesowej spółki, predyspozycji i umiejętności współpracy z biznesem i przedstawiania rekomendacji. Jest to idealne stanowisko, dla osoby która chce postawić kolejny krok w swojej karierze i po okresie wdrożenia stać się w pełni samodzielną osobą wspierającą decyzje biznesowe. Obowiązki:
  • Przygotowanie prognoz i budżetów, analiza ich wykonalności i odchyleń
  • Analizy marżowości, rentowności etc. oraz przedstawienie wniosków i rekomendacji
  • Raportowanie na rzecz działów wewnętrznych i grupy
  • Kontrola i analiza kosztów
  • Odpowiedzialność za kontrolę cyklicznych zamknięć miesiąca (tworzenie rezerw, analiza wyników i ich prezentacja)
  • Pełna analiza procesów finansowych w zakładzie oraz wsparcie w zakresie ich ujednolicania
  • Bezpośrednie wsparcie Dyrektorów Działów w zakresie podejmowanych decyzji
  • Współpraca z firmami audytorskimi
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: ekonomia, finanse, rachunkowość
  • 2-3 lata doświadczenia na stanowisku w zakresie analiz finansowych, kontrolingu lub audytu finansowego, w międzynarodowej organizacji
  • Znajomość zasad księgowości
  • Dobra znajomość rachunkowości zarządczej
  • Dobra znajomość języka angielskiego - w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel
  • Znajomość systemu SAP będzie atutem
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • Umiejętność pracy z biznesem - działami sprzedaży, marketingu
  • Samodzielność, decyzyjność, chęć rozwoju, kreatywność, asertywność, otwartość na zmiany, otwarty umysł
  • Inicjatywa - proponowanie rozwiązań
Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

Kandydat w centrum uwagi

Doradztwo i pełne wsparcie

Najlepsze oferty pracy od
sprawdzonych pracodawców

Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista