Michael Page
Data aktualizacji: 2019-05-06
wielkopolskie
BPO/SSC

Financial Controller / Finance Manager

31005_MP_PL

Moim Klientem jest Holenderska spółka o 90 letniej historii. Firma posiada zakład produkcyjny w na granicy województwa wielkopolskiego i lubelskiego. Spółka prowadzi niszową produkcję seryjną produktów dystrybuowanych przez spółki Grupy.
Oferujemy
  • Przyjazna kultura organizacyjna
  • Pakiet benefitów poza płacowych
  • Współpraca z szefem, który jest obcokrajowcem
  • Możliwość uczestnictwa w międzynarodowych projektach
Opis stanowiska
  • Raportowanie do regionalnego Dyrektora Finansowego
  • Koordynowanie pracy kilkuosobowego zespołu finansowego
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych
  • Odpowiedzialność za księgowość spółki
  • Analiza rentowności poszczególnych produktów
  • Kontroling produkcyjny
  • Planowanie i budżetowanie
  • Raportowanie grupowe wg. IFRS
Profil kandydata
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kontrolera finansowego lub głównego księgowego
  • Wymagana znajomość Międzynarodowych Standardów Rachunkowości
  • Bardzo dobra komunikacja w języku angielskim lub niemieckim jest warunkiem koniecznym
  • Umiejętności analityczne i wyciągania wniosków
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista