Michael Page
Data aktualizacji: 2019-05-15
Samodzielna Księgowa/-y
Nr ref. 31668_MP_PL
Świdnica, dolnośląskie
Księgowość, BPO/SSC

Świdnica31668_MP_PL

Naszym klientem jest duża, międzynarodowa, wysoce zaawansowana technologicznie firma z branży produkcyjnej zlokalizowana w Świdnicy.
Oferujemy
* Bogaty pakiet świadczeń socjalnych * Konkurencyjne wynagrodzenie * Prywatna opieka medyczna * Praca w międzynarodowym środowisku
Opis stanowiska
* Księgowanie faktur zakupowych i sprzedażowych * Sporządzanie deklaracji podatkowych * Współtworzenie sprawozdań finansowych/raportów okresowych * Bieżąca ewidencja zdarzeń gospodarczych w systemie finansowo- księgowym * Raportowanie na potrzeby wewnętrzne * Udział w opracowywaniu procedur oraz innych regulacji wewnętrznych * Przygotowywanie raportów dla instytucji zewnętrznych * Wsparcie podczas kontroli i audytów * Współpraca z organami podatkowymi oraz organami kontroli skarbowej * Raporty ad hoc
Profil kandydata
* Wykształcenie wyższe ekonomiczne * Co najmniej 3 lata doświadczenia w obszarze księgowości - mile widziane z firmy produkcyjnej * Bardzo dobra znajomość UoR i prawa podatkowego (mile widziana znajomość US GAAP/MSR) * Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office * Umiejętność analitycznego myślenia * Samodzielność * Umiejętność organizacji pracy * Dobra znajomość języka angielskiego

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców
Poziom stanowiska
Specjalista
Specjalista
Specjalista