Temat tygodnia
– zobacz, jak się do nich przygotować i nie daj się zaskoczyć rekruterom!
Michael Page
Data aktualizacji: 2019-02-14
śląskie
BPO/SSC, Obsługa klienta
Data aktualizacji: 2019-02-14 Aplikuj

Customer Care Representative

31619_MP_PL

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacji, posiadająca zakłady produkcyjne na terenie całej Europy z branży Home Security. Do nowego zakładu produkcyjnego na terenie Polski poszukujemy osoby na stanowisko Customer Care Representative. Osoba ta będzie odpowiedzialna za obsługę klientów oraz koordynowanie zamówień.
Oferujemy
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji
  • Prace w prężnie rozwijającej się organizacji
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Pakiet świadczeń socjalnych
Opis stanowiska
  • Bieżący kontakt z klientami z Polski i zagranicy
  • Zarządzanie cyklem życia całego zamówienia
  • Wspieranie działu sprzedaży w realizacji reklamacji
  • Współpraca z działem planowania i logistyki
  • Przygotowywanie raportów
  • Budowanie pozytywnych relacji z klientami
Profil kandydata
  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Umiejętność podejmowania szybkich decyzji i reagowania na zmiany
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj
i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

DLACZEGO MICHAEL PAGE?

  • Kandydat w centrum uwagi
  • Doradztwo i pełne wsparcie
  • Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców