Temat tygodnia
Zobaczcie, jaki udział mają kobiety we wdrażaniu innowacji już dziś, a co może być melodią przyszłości.
Przeglądana oferta pracy jest nieaktualna
Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2019-03-14
Kraków, małopolskie
Księgowość
angielski
Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży FMCG znajdującej się na północy Krakowa, poszukujemy osoby na stanowisko

Specjalista ds. Personalnych i Płac
Miejsce pracy: Kraków
Nr ref. 181032/4771

Opis stanowiska:
  • naliczanie listy płac dla około 300 pracowników,
  • przygotowywanie i prowadzenie pełnej dokumentacji pracowniczej (umowy o pracę i inne formy zatrudnienia),
  • naliczanie wynagrodzeń (w tym zasiłków),
  • przygotowywanie deklaracji i sprawozdań dla ZUS, GUS, US, PFRON,
  • rozliczanie czasu pracy oraz naliczanie urlopów wypoczynkowych,
  • sporządzanie analiz, raportów i zestawień zgodnie z zapotrzebowaniem,
  • monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, podatkowych i ubezpieczeń społecznych,
Wymagania:
  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość programów kadrowo płacowych (mile widziany Xpertis),
  • mile widziany język angielski na poziomie komunikacyjnym,
  • doświadczenie w pracy z programami MS Office, w szczególności Excel,
  • doświadczenie w naliczaniu zobowiązań dla ZUS, GUS, US oraz PFRON,
  • dokładność, skrupulatność i dobra organizacja pracy własnej,
  • wysoki poziom kultury osobistej.

Oferta obejmuje:
  • pracę w stabilnej firmie o międzynarodowym zasięgu,
  • umowę o pracę oraz system premiowy,
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty multisport,
  • szkolenia wewnętrzne i możliwość rozwoju,
  • miłą atmosferę pracy w kilkuosobowym zespole.